reklama

Vodafone láká na Limitovaný tarif Start za 327 Kč měsíčně

Vodafone láká na Limitovaný tarif Start za 327 Kč měsíčně
2023-04-06T16:02:24+01:00
• 5. 4. 2023

Zdroj: Vodafone

1

Mobilní operátoři se trochu více soustřeďují na limitované edice tarifů. Někdy se dočkáme značného prodlužování dostupnosti, jindy zmizí velmi rychle. V některých případech jsou dostupné jen do vyprodání zásob, ale to bychom se bavili spíše o speciálních SIM kartách. Nyní Vodafone zveřejnil Limitovaný tarif Start.

Limitovaný tarif Start

Novinka se skutečně jmenuje Limitovaný tarif Start. Zde je nutné uvést, že je novinka určena jen pro nové zákazníky, případně pro ty, co přechází z dobíjecí předplacenky. Pakliže již máte nějaký tarif, nemůžete na něj přejít. Novinka má nastavenou cenu na 327 Kč měsíčně, přičemž v ceně je 130 minut volání do všech sítí, 100 SMS do všech sítí a 3 GB FUP. Součástí je i EU roaming. Tarif je k dispozici jen v e-shopu operátora.

Datové limity se nepřenáší do dalšího měsíce. Tarif je kompletně bez závazku. Po vyčerpání SMS zdarma přijde jedna na 1,51 Kč. Volání má nastavenou cenu na 3,49 Kč za minutu po vyčerpání 130 minut.

limittar23 tablet 1024x420 420x420x

Zdroj: Vodafone

Zatím nevíme, do kdy bude tento tarif k dispozici v obchodě. Operátor ještě nepřidal podmínky samotné akce. Touto limitovanou nabídkou se snaží nalákat na program k přechodu k operátorovi.

Zdroj: tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Kohout

6. 4. 2023, 18:20

Dobře, proti běžnému tarifu Start 130 minut to má za téměř stejnou cenu navíc 100 SMS a 2 GB dat (původní tarif měl symbolický 1 GB).
Máme tu tedy relativně levný tarif okolo 300 Kč, který neuspokojí ani hodně volající, ani datující a navíc je jen pro nové paušální zákazníky. Tipuji, že to pecka nebude.

To už mi přišlo jako lepší akviziční nabídka to, co se dalo u VF objednat minulý rok – neomezené volání a SMS a „jen“ symbolický 1.5 GB dat za stejnou cenu.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat