reklama

Podle analytika Apple ještě neukončí výrobu iPadu Mini, nový model by mohl být představen ke konci roku 2023

Podle analytika Apple ještě neukončí výrobu iPadu Mini, nový model by mohl být představen ke konci roku 2023
2022-12-31T15:28:54+01:00
• 1. 1. 2023

Apple iPad mini 6; zdroj: Dotekomanie.cz

V poslední době se na internetu objevily zprávy o tom, že by iPad Mini mohl nahradit řada skládacích iPadů. Tyto informace poukazovaly na to, že Apple bude možná nucen ukončit výrobu iPadu Mini na úkor plánovaného skládacího iPadu. Populární analytik společnosti Apple – Ming-Chi Kuo však tvrdí, že budoucnost iPadu Mini je trochu odlišná.

iPad Mini nekončí, ještě s námi nějaký čas vydrží

V médiích se objevily informace o tom, že Apple by měl ukončit výrobu iPadu Mini v roce 2025. Ty by měly být podle těchto zpráv nahrazeny skládacími iPady. Toto však rozporuje Kuo, která říká, že iPad Mini i nadále zůstane. V porovnání se skládacím iPadem bude mnohem levnější a tím pádem každý z těchto produktů bude cílit na jinou skupinu zákazníků.

IMG 1691 4032x2268x

Apple iPad mini 6; zdroj: Dotekomanie.cz

Podle Ming-Chi Kua Apple v současné době pracuje na novém modelu iPadu Mini, který bude pravděpodobně uveden na trh ke konci roku 2023, případně v první polovině roku 2024. Apple plánuje uvést na trh skládací iPad a co se týče skládací displeje spolupracuje se Samsungem a LG se kterými bude pracovat na vývoji 20,25palcového skládacího OLED panelu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim