reklama

Oppo Reno 10+ se začíná rýsovat

Oppo Reno 10+ se začíná rýsovat
2022-12-31T15:29:08+02:00
• 1. 1. 2023

Zdroj: Oppo

Jubilejní 10. generace řady Reno je součástí prvního úniku, přestože teprve konec listopadu přinesl trojici nových zařízení do série Reno 9. Čínská společnost Oppo s největší pravděpodobností opět v jeden okamžik odhalí tři zástupce a jedním z nich bude model Reno 10+, který by ve vyšších patrech střední třídy měl samozřejmě nabídnout nejlepší výbavu.

Ještě na papíře

Podle zveřejněného nákresu se očekává displej s proděravěným otvorem uprostřed. Tenký rámeček nahoře má obsahovat mikrofon, doleva nasadí kolébku hlasitosti a doprava vypínací tlačítko. Daleko zajímavější jsou samotná záda, kde by se mohl ukázat periskopický objektiv fotoaparátu podpořený vlastním čipem MariSilicon X na zpracování obrazu do prémiové kvality.

OPPO Reno 10 Pro Plus 690x497x

Zdroj: FoneArena

Zařízení momentálně patří kódové označení PHU110 a v kuloárech mu kupříkladu připisují OLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, 1,5K rozlišením nebo integrovanou čtečkou otisků prstů. Hardwarovou část údajně zastoupí čipset Snapdragon 8+ Gen 1 či Snapdragon 8 Gen 2 od Qualcommu.

Výdrž může zaštítit 4 700mAh baterie podporující až 80W nabíjení. Vzadu se možná objeví hlavní 50MPx snímač IMX890 a 8MPx snímač IMX355 od Sony. Výrobce počítá s uvedením na mobilní trh během 2. čtvrtletí, takže do té doby lze ještě vyhlížet hromadu úniků.

Zdroje: gizmochina.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat