reklama

Gravírování doma? Není problém. S Longer RAY5 je to levná záležitost komerční článek

Gravírování doma? Není problém. S Longer RAY5 je to levná záležitost [komerční článek]
2022-12-20T10:58:15+01:00
• 20. 12. 2022
1

Není tak časté, že bychom v německém skladu našli zajímavější produkt. Hovoříme teď o kompaktním laseru Longer RAY5, který dokáže vygravírovat libovolný obrázek nebo tvar na různé materiály. Zpravidla jej můžete použít na papír, dřevu, kůži a podobně. Pozoruhodné je, že můžete laser dobíjet i z powebanky, takže proces gravírování můžete vykonat takřka kdekoliv. Je třeba si ale dávat pozor na svůj zrak. Proto výrobce dává k laseru ochranné brýle, přičemž laser samotný je chráněn heslem. Nemělo by se tak stát, že by jej mohly začít používat vaše děti. 

Longer RAY5: gravírování může být hračka

Samotný laser se s telefonem páruje skrze Bluetooth a napájení probíhá přes USB-C konektor. Longer RAY5 je vylepšen o stojan s automatickým nastavením, který se nastaví a zaostří během několika sekund. Integrované senzory stojanu měří vzdálenost mezi laserovým generátorem a cílem a automaticky upravují výšku, aby se ujistil, že ohnisková vzdálenost je ve správné vzdálenosti od povrchu objektu. 

LONGER RAY5 LONGER RAY5

Před gravírováním nejprve ukáže plánovanou trajektorii vzoru promítnutím vodicího laseru na cílový povrch. Uživatelé mohou snadno upravit velikost, polohu a úhel otočení vzoru na základě trajektorie náhledu. Jakmile jste se vzorem spokojeni, stačí stisknout tlačítko pro gravírování.

Pokud vás Longer RAY5 zaujal, můžete si jej nyní objednat z českého skladu. Cena činí 205,99 dolarů. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Michal Mareček

21. 12. 2022, 11:44

Samotný laser se s telefonem páruje skrze Bluetooth. Kde prosím v popisku na e-shopu je tento údaj uveden? Našel jsem jen připojení skrz Wi-Fi. Děkuji za odpověď.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim