reklama

Post je nová sociální síť místo Twitteru

Post je nová sociální síť místo Twitteru
2022-11-24T15:00:47+02:00
• 24. 11. 2022

Zdroj: AndroidHeadlines

Elon Musk koupil Twitter a teď se musí vypořádat s další vlnou odchodu zaměstnanců a potenciálním bankrotem firmy. A na trhu vznikají alternativní služby. Teď se do hry dostává bývalý šéf společnosti Waze. 

Od té doby, co je Elon novým šéfem Twitteru, se dějí velké věci. Odchází klíčoví zaměstnanci, uživatelé odcházejí ke konkurenci, třeba na Mastodon. Bývalý šéf firmy Waze, Noam Bardin, se rozhodl, že situace rovněž využije ke svému prospěchu a nabízí svou alternativu Twitteru. 

Post na pořadník

Noam Bardin (12 let CEO společnosti Waze) vlastní platformu Post. Má jít o online místo, které má za cíl vytvořit občanské místo pro debetu o nápadech, učit se o odborníků, novinářů, tvůrců a podobně. Samozřejmě je hlavním lákadlem svoboda slova. Nutno podotknout, že služba je v provozu už od května letošního roku, pozornosti se dostává ale až nyní. 

Noam Bardin byl výkonným ředitelem Wazu do roku 2021 a od té doby se měl plně věnovat vlastnímu projektu Post. Uživatelé mají k dispozici příspěvky o libovolné délce, možnosti komentování, lajky, sdílení a další funkce. Hrát svou roli mají i moderované komunity. 

Post

Zdroj: Kara Swisher

Uživatelské rozhraní pak působí jako kombinace Redditu, LinkedInu a Twitteru. Post ještě stále není k dispozici celé veřejnosti. Můžete se ale registrovat do pořadníku. V tuto chvíli je k dispozici více než 125 000 lidí. Základní funkce jsou stále ve vývoji, což je důvod, proč se stále Post nedostal do produkce. 

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat