reklama

Vivo p┼Öedstavilo dvoje bezdr├ítov├í sluch├ítka s ANC a 360stup┼łov├Żm prostorov├Żm zvukem

Vivo p┼Öedstavilo dvoje bezdr├ítov├í sluch├ítka s ANC a 360stup┼łov├Żm prostorov├Żm zvukem
2022-11-24T16:30:21+01:00
ÔÇó 24. 11. 2022

Zdroj: Gizmochina

Spole─Źnost Vivo v ─î├şn─Ť p┼Öedstavila nov├ę smartphony ┼Öady X90. Vedle t─Ťchto telefon┼» tak├ę p┼Öedstavila dvojici bezdr├ítov├Żch sluch├ítek Vivo TWS 3 a TWS 3 Pro. Sluch├ítka jsou n├ístupci lo┼łsk├ęho modelu TWS 2 a p┼Öin├í┼í├ş mnoho vylep┼íen├ş.

Bezdrátová sluchátka Vivo TWS 3 a TWS 3 Pro

Vivo TWS 3 a TWS 3 Pro jsou vzhledov─Ť prakticky nerozeznateln├ę, li┼í├ş se ale t├şm, co ka┼żd├Ż model nab├şz├ş. Ka┼żd├ę sluch├ítko v├í┼ż├ş pouh├Żch 5 gram┼» a ┼ípunty do u┼í├ş jsou vyrobeny z l├ęka┼Ösk├ęho materi├ílu. Sluch├ítka jsou vybavena 12,2mm dynamick├Żm m─Ťni─Źem a 3vrstvou nanokompozitn├ş membr├ínou. Ob─Ť dv─Ť sluch├ítka jsou vybavena aptX kodekem od Qualcommu, kter├Ż zajist├ş bezztr├ítov├Ż p┼Öenos zvuku. Ve v├Żbav─Ť je tak├ę ultra┼íirokop├ísmov├í jednotkou Vivo, kter├í je speci├íln─Ť vyvinuta pro perfektn├ş pod├ín├ş v├Ż┼íek a bas┼».

vivo tws3 1366x956x

Zdroj: Xataka

Oba dva modely sluch├ítek jsou vybaveny technologi├ş 360stup┼łov├ęho prostorov├ęho zvuku a tak├ę technologi├ş ANC pro potla─Źen├ş okoln├şho hluku a┼ż do ├║rovn─Ť 49 dB. Sluch├ítka nab├şdnou technologii personalizovan├ęho pod├ín├ş zvuku d├şky monitorov├ín├ş okoln├şch zvukov├Żch podm├şnek, kter├Żm n├ísledn─Ť p┼Öizp┼»sobuj├ş v├Żsledn├Ż zvuk. Model TVW 3 Pro je samoz┼Öejm─Ť o kus l├ępe vybaven├í varianta. Jedn├í se o v┼»bec prvn├ş skute─Źn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka, kter├í nab├şdnou Hi-Fi kvalitu poslechu d├şky nez├ívisl├ęmu audio ─Źipu. Dosa┼żeno je tak kvality zvuku, kter├í je prakticky identick├í s p┼»vodn├şm zdrojem.

Sluch├ítka dokonce um├ş m─Ť┼Öit t─Ťlesnou teplotu a jsou vybavena pomocn├Żm poslechov├Żm re┼żimem, kter├Ż by m─Ťl pom├íhat lidem se s sluchov├Żm posti┼żen├şm. TWS 3 nab├şdnou n├şzkou latenci 55 ms, du├íln├ş re┼żim p┼Öipojen├ş pro v├şce za┼Ö├şzen├ş, rychl├ę p├írov├ín├ş, inteligentn├ş detekci opot┼Öeben├ş, p┼Öeklad v re├íln├ęm ─Źase nebo funkci vyhled├ín├ş sluch├ítek. U z├íkladn├ş varianty je uvedena doba v├Żdr┼że a┼ż 10 hodin na jedno nabit├ş s vypnut├Żm ANC, dob├şjec├ş pouzdro pak nab├şdne dal┼í├şch 40 hodin energie. Model Pro pak nab├şdne 6,8 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş a s nab├şjec├şm pouzdrem se dostaneme a┼ż na 30 hodin..

Vivo TWS 3 se budou prod├ívat za cenu 70 dolar┼» a model TWS 3 Pro bude dostupn├Ż za cenu 139 dolar┼». Na trhu budou sluch├ítka dostupn├í od 6. prosince.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat