reklama

Sennheiser oznámil nová ANC sluchátka CX 500BT

Sennheiser oznámil nová ANC sluchátka CX 500BT
2022-10-29T09:30:07+02:00
• 29. 10. 2022

Zdroj: TMall

Na prodejní pulty míří bezdrátová sluchátka s označením CX 500BT od známé společnosti Sennheiser původem z Německa. Pro budoucí majitele je připravena spousta užitečných funkcí včetně technologie ANC, které mimo jiné podtrhuje adekvátní cenovka. Sluchátka jako první dorazila k prodejcům do Číny, ale další trhy budou zanedlouho v závěsu následovat.

Kompaktní prémiovka

Uvnitř každého sluchátka je 7mm měnič TrueResponse z vlastní dílny, který si rozumím jak s technologií aktivního potlačení hluku, tak i transparentním režimem. Velký kus práce samozřejmě také odvedou celkem čtyři mikrofony – tzn. dva v každé pecce. O kvalitní a stabilní připojení se stará funkce Bluetooth ve verzi 5.2. Konstrukce má certifikaci IPX4.

sennheiser cx 500bt 2 800x800x sennheiser cx 500bt 4 800x800x

Zdroj: TMall

Z podporovaných kodeků se hodí především zmínit aptX Adaptive, AAC, aptX, SBC. Ačkoliv není přímo zmíněn režim nízké latence, tak výrobce sám mluví o nízké odezvě zvuku. Kapacitu baterie u pouzdra či sluchátek neznáme, ale na jedno nabití zvládnou 8 hodin poslechu a dohromady 24 hodin v kombinaci s pouzdrem. Navíc za 10 minut rychlého nabíjení přidáte 1 hodinu poslechu. Nakonec v prodeji je jen jedno šedé provedení za cenu v přepočtu 4 424 Kč.

sennheiser cx 500bt 1 1300x1300x

Zdroj: TMall

Zdroje: gizmochina.com, detail.tmall.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat