Řada Wildfire od HTC opět ožívá

Řada Wildfire od HTC opět ožívá

Zdroj: Htcsource.com

Tchajwanský výrobce HTC sice aktivně nepůsobí pěkných pár let na mobilním trhu, ale občas se objeví cenově dostupná novinka v rámci série Wildfire. Dalším takovým zástupcem se stává model s názvem Wildfire E Plus, který byl dnes oficiálně představen. Přestože telefon patří mezi ty nejslabší, tak konečná cenovka tomu ne úplně odpovídá.

Návrat do minulosti

Zařízení se dočkalo doslova hromady kompromisů a rovnou můžeme začít u 6,52palcového HD+ displeje. Dále v klasickém „Waterdrop“ výřezu ukrývá obyčejnou 5megapixelovou kamerku na selfie snímky. Hlavní výkon obstarává jen čtyřjádrový procesor MT6739 od MediaTeku, jehož premiéra proběhla už v roce 2017.

E Plus 1024x683x

Zdroj: Gizmochina

Žádný dojem zřejmě nezanechá ani 2GB operační paměť RAM vedle interního úložiště o velikosti 32 GB, které naštěstí podporuje paměťové microSD karty. Zadní stranu okupují dva objektivy fotoaparátu (13 + 5 MPx), přisvětlovací LED dioda a 5 150mAh článek baterie se základním 10W nabíjením. Softwarovou část podtrhuje operační systém Android 12 v omezené edici Go.

Vše uzavírá tradiční prvky v podobě USB-C portu, 3,5mm audio jacku, funkce dual-SIM nebo bočního skeneru otisků prstů. K dispozici je pouze černá varianta za cenu v přepočtu 3 197 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

APPLE ODEPSAL Mac Pro! 😱 Má MacBook Neo s iPhonovým čipem smysl?

💡ANKETA: Jakou softwarovou klávesnici na mobilu používáte nejčastěji?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Profilovka

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim