reklama

Whatsapp testuje chatbot, který nám řekne, co je nového v aktualizaci

Whatsapp testuje chatbot, který nám řekne, co je nového v aktualizaci
2022-08-01T21:01:53+01:00
• 2. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

Whatsapp přichází ve své aplikaci stále s něčím novým. Aktuální novinkou, kterou odhalil web WABetaInfo, je chystaný chatbot, který sdělí, co nového přinesla aktualizace, nebo sdělí tipy a triky pro aplikaci.

Whatsapp testuje novou funkci

Podobnou funkci má již konkurence Telegram a Signal. Funkce bude v aplikaci přítomna v podobě oficiálního chatu společnosti, skrze který bude Whatsapp zasílat zprávy, které budou informovat o nových funkcích v rámci aktualizací aplikace a také bude možné si zobrazit informace o bezpečnostních a dalších funkcích v aplikaci.

WA WHATSAPP CHAT ANNOUNCEMENT 4FB1 ANDROID scaled 1146x2560x

Zdroj: WABetaInfo

Na zprávy nebude možné v chatu odpovídat, nebude se tedy jednat o přímý chat s podporou společnosti. Pokud budeme potřebovat pomoci, bude nutné se s podporou spojit jiným způsobem. Novinka je prozatím ve fázi vývoje, není tedy dostupná pro běžné uživatele, ale je pravděpodobné, že se objevím brzy i v ostré verzi aplikace.

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroje: androidpolice.com, wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim