reklama

Samsung chystá Galaxy Tab Active4 Pro

Samsung chystá Galaxy Tab Active4 Pro
2022-08-20T16:30:14+02:00
• 20. 8. 2022

Galaxy Tab Active Pro; Zdroj: Samsung

Kategorie odolných smartphonů je plná méně známých značek, ale jsou zde i takové jako CAT. Sem tam se dočkáme i odolného mobilu od Samsungu. Například nedávno jsme se dočkali Samsung Galaxy Xcover 6 Pro s podporou sítí páté generace. Tento výrobce také má linii odolných tabletů nesoucí označení Active. Poslední takový model byl uveden v roce 2020 a nyní se chystá jeho nástupce.

Galaxy Tab Active4 Pro

V rámci certifikačního procesu se podařilo zachytit zařízení s označeními SM-T636B a SM-T636N. Nejen dle toho se usuzuje, že se jedná o chystanou novinku Galaxy Tab Active4 Pro. Dokonce byl jeden z nich zaznamenán v Google Play Konzoli. Novinka dostane procesor Snapdragon 778G.

K dispozici budou minimálně dvě varianty. Základní nabídne podporu pro WiFi, druhá se pak bude chlubit podporou sítí páté generace. Také bude součástí Bluetooth ve verzi 5.2. Displej nabídne rozlišení 1920 x 1200 pixelů, takže poměr stran bude 16:10. Procesor dostane minimálně 4 GB operační paměti a softwarovou stránku bude zajišťovat Android 12L s nadstavbou od Samsungu. Tato verze systému je speciálně uzpůsobená pro zařízení s větším displejem.

Galaxy Tab Active Pro; Zdroj: Samsung

Vzhledem k tomu, že zařízení prochází certifikačními procesy, dá se odhadovat, že k uvedení dojde v dohledné době. Teoreticky se novinky Galaxy Tab Active4 Pro dočkáme v horizontu dvou měsíců.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat