reklama

Spotify získává zpětnou vazbu poněkud netradičním způsobem

Spotify získává zpětnou vazbu poněkud netradičním způsobem
2022-08-20T18:00:53+02:00
• 20. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

1

Asi se vás již nejedna aplikace zeptala na zpětnou vazbu, případně vás pobídla k hodnocení v obchodě s aplikacemi. Dokážeme si představit, že ne vždy se vám chce něco vypisovat a sdělovat své myšlenky. Sice se nabízí jednodušší způsob pomocí diktování a převodu hlasu na řeč, ale to vyžaduje několik kroků. Spotify nyní zkouší trochu jinou metodu.

Spotify a zpětná vazba

Spotify je známé především svými playlisty, tedy seznamu skladeb. Mnozí si libují, jaké se nabízí a co je vše dostupné. Cesta ke zlepšení ale nevede jen skrze analýzu spuštění, ale také skrze získávání zpětné vazby. Než aby Spotify zvolilo žádostí o textovou podobu názoru, zvolilo daleko rychlejší cestu.

Některým uživatelům se jednoduše zobrazí žádost o poskytnutí zpětné vazby v podobě nahrávky. Uživatel tak jednoduše nahraje svůj názor, což mu nezabere moc času. Navíc Spotify tak jednoduše získá vše potřebné bez zbytečného zdlouhavého otravování uživatele. Spotify se neptá jen na názory k playlistům, ale také na podcasty a jejich jednotlivé díly.

image 720x1600x image 1 720x1600x

Zdroj: u/Mortical219 (se souhlasem)

Spotify potvrdilo, že aktuálně testuje tento způsob, ale není dostupný pro všechny. Pokud se osvědčí, zřejmě se bude jednat o běžný způsob získávání zpětné vazby. Jen je otázkou, jestli má Spotify kapacitu na vyhodnocování, nebo následně používá jednoduchý převod řeči na text pro další zpracování.

Zdroje: theverge.com, reddit.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Čenda Red Neck

22. 8. 2022, 13:05

Zas tak bohatou nabídku Spotify nemá, například český punk je tam velice slabý, o oi ani nemluvě. Cizí hudby má sice hodně, ale české málo. Nepoužívám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat