reklama

Prototyp zrušených hodinek od Mety byl odhalen

Prototyp zrušených hodinek od Mety byl odhalen
2022-06-10T19:30:52+02:00
• 10. 6. 2022

Zdroj: Meta

Společnost Meta Platforms a jejich necelé dva roky připravované chytré hodinky Meta již patří mezi pozastavené projekty. K neočekávanému konci došlo z dosud neznámých důvodů. Ovšem na veřejnost se dostávají detailní fotografie včetně bližších specifikací. Zařízení s kódovým názvem Milan mohlo mít velmi slušně našlápnuto, což jednoznačně potvrzují dostupné informace z posledních dnů.

Oživení se nekoná

Celé pouzdro se zlatými prvky se mělo vkládat do vyjímatelného rámečku s připnutými řemínky. Na konstrukci nelze přehlédnout dvě tlačítka pro ovládání a průduchy reproduktoru či mikrofonu. Spodní část, kde je především snímač otisků prstů, obsadil 12megapixelový objektiv fotoaparátu. Druhý 5megapixelový fotoaparát byl nasazen přímo do výřezu v obrazovce.

Meta 1400x787x

Zdroj: Bloomberg

Datové přenosy u prototypu umožňovala podpora WiFi a eSIM karet. Samozřejmě nezapomněli přidat ani GPS modul. Neznámá baterie vydržela až 18 hodin v ostrém provozu. Nicméně to nejpodstatnější se odehrálo u softwarového prostředí. To hlavně znamená vlastní aplikace Spotify, WhatsApp, Instagram Stories nebo žádný obchod s aplikacemi, který plně nahradila samotná aplikace Facebooku.

Do další známé výbavy ještě patřilo notifikační centrum, zamykací obrazovka, sportovní režimy, kalendář a fotogalerie. Oficiální prodej byl naplánován na jaro příštího roku s cenovkou okolo 350 dolarů (tj. cca 8 121 Kč). Firma Meta údajně nadále chystá nositelná zařízení, ale žádné konkrétní zprávy nejsou nyní známy.

Zdroj: bloomberg.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat