Garmin uvedl prémiové aviatické hodinky D2 Mach 1 s AMOLED displejem

Garmin uvedl prémiové aviatické hodinky D2 Mach 1 s AMOLED displejem
2022-04-07T16:30:48+02:00
• 7. 4. 2022

Zdroj: Garmin

Společnost Garmin uvedla na trh prémiové chytré hodinky D2 Mach 1, které jsou určeny primárně aviatikům. Oslní nejen luxusní cenovkou, ale také špičkovou výbavou. Hodinky jsou tak po modelu D2 Air X10 dalším modelem určeným pro letce.

Nové hodinky Garmin D2 Mach 1 pro letce

Garmin D2 Mach 1 budou na trhu dostupné s počáteční cenovkou 1 199,90 dolarů, což v přepočtu činí zhruba 26 400 Kč. Hodinky budou vybaveny buď koženým, nebo titanovým řemínkem. Za titanový řemínek si připlatíme 100 dolarů. Hodinky jsou vybaveny 1,3palcovým AMOLED displejem, který zobrazuje klasický ručičkový ciferník doplněný o sedm polí, které je možné si přizpůsobit.

Garmin d2 mach1 3 1465x577x

Zdroj: Garmin

Hodinky dávají uživateli k dispozici jak tradiční způsob ovládání v podobě postranních tlačítek, tak ovládání různých funkcí skrze dotykový displej. Hodinky nabídnou i mnoho funkcí sledování zdraví, mezi které tradičně patří měření tepové frekvence na zápěstí, měření stresu, pokročilé sledování spánku a jeho kvality a také monitoring dechu, nebo hydratace.

Nechybí samozřejmě zobrazení animovaných informací o vytrvalosti a dalších metrik v reálném čase při cvičení. Pro piloty nabízejí Garmin D2 Mach 1 speciální sadu funkcí, jako jsou například informace o letištích, časové pásmo, letecký deník, informace o počasí, barometrický výškoměr, senzor srdečního tepu a okysličení krve, nebo například meteogram.

Garmin d2 mach1 2 1069x536x

Zdroj: Garmin

Hodinky nabídnou také upozornění pro hlášení ze systému METAR a TAF, která lze přizpůsobit. Upozornění jsou přímo propojena s místy a body zanesenými v globální letecké databázi. Rovněž hodinky umí zobrazit souřadnice polohy v duálním formátu, nebo zobrazit geografické prvky, jako jsou obrysy terénu, nadmořskou výšku, vrcholy, pobřeží, jezera a další prvky skrze mapy TopoActive.

Garmin d2 mach1 1 1088x534x

Zdroj: Garmin

Hodinky umožní také v režimu ochrany soukromí používat režim Inkognito, který deaktivuje bezdrátové připojení a zabrání ukládání sdílení informací o poloze. Po vzoru filmu Mission Imposible jsou hodinky vybaveny destrukčním tlačítkem, které dokáže vymazat všechna data v zařízení.

Hodinky vydrží na jedno nabití 24 hodin v režimu GPS a měření SPo2. Pokud hodinky budeme používat v chytrém režimu, pak hodinky vydrží až 11 dní. V provedení s koženým řemínkem hodinky vyjdou na 1 199,99 dolarů a s titanovým řemínkem pak na 1 299,99 dolarů.

Zdroj: #03afd/" title="Odkaz na zdroj" target="_blank">gizmochina.com

Garmin d2 mach1 1380x677x Zdroj: Garmin[/caption]

‚]

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat