reklama

Samsung až o 5 000 Kč zlevňuje telefony, tablety i hodinky. Rozdává i sluchátka zdarma sponzorovaný článek

Samsung až o 5 000 Kč zlevňuje telefony, tablety i hodinky. Rozdává i sluchátka zdarma [sponzorovaný článek]
2022-04-07T17:11:52+02:00
• 7. 4. 2022

Tak jako každý měsíc, i na duben si Samsung přichystal zajímavé slevy na své telefony, tablety a chytré hodinky. Ušetřit můžete tisíce korun, stačí jen vyměnit staré zařízení za nové. U některých produktů vám Samsung kromě bonusu nabídne navíc ještě dárek nebo dodatečnou slevu přes slevový kód. U Mobil Pohotovosti navíc ke všem telefonům Samsung získáte zdarma prodlouženou 3letou záruku.

Jednou z nejvýhodnějších koupí je teď bezesporu Galaxy S21 FE, který můžete mít se slevou 3 tisíce korun a ještě se sluchátky Galaxy Buds2 zdarma. Velmi výhodné jsou také hodinky Galaxy Watch4 Classic, které po kombinaci dvou slev pořídíte už za 5 990 Kč (běžně 9 490 Kč). Nadále také platí bonus až 5 000 Kč na celou vlajkovou řadu Galaxy S22, stačí vyměnit starý telefon za nový. A stejný bonus až 5 000 Kč nyní Samsung rozšířil také na nejnovější řadu tabletů Galaxy Tab S8.

Nejvýhodnější slevy na Samsung:

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 1500x934x

Kromě výše zmíněné prodloužené 3leté záruky na všechny telefony Samsung získáte u Mobil Pohotovosti navíc ještě 15% bonus, díky kterému získáte za své stávající zařízení ještě více peněz. Rozdíl mezi cenou nového telefonu a výkupní cenou vašeho zařízení si pak dokonce můžete rozdělit do 26 měsíců a docítil tak nejnižší měsíční splátky díky speciální službě Koupíš, Prodáš.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim