reklama

Chystá se mobil ve stylu BlackBerry s hardwarovou klávesnicí

Chystá se mobil ve stylu BlackBerry s hardwarovou klávesnicí
2022-04-17T09:06:20+01:00
• 11. 4. 2022

Zdroj: Unihertz

O společnosti Unihertz jste možná ani neslyšeli, ale dala o sobě znát zejména mobilem Jelly. Sice se nejedná o nejaktivnějšího výrobce na trhu, ale nyní láká na mobil, který by si mohl najít své zájemce.

Duch BlackBerry Ĺľije?

Nějakou dobu jsme zaznamenávali sliby, že se vrátí mobil BlackBerry, tedy spíše zařízení s touto značkou. Bohužel nedávno došlo k rozhodnutí, že OnwardMobility, firma stojící za chystaným mobilem, ukončuje svůj provoz s slibovaný mobil jednoduše nevznikne. Unihertz se zřejmě chopí šance a uvede mobil s hardwarovou klávesnicí.

FPxfeu5XEAYglJ7 1920x1080x

Zdroj: Unihertz

Na svém TWitter účtu firma zveřejnila obrázek výše s tím, že se již brzy dočkáme uvedení. Více informací nezveřejnila. Obrázek ale nebyl dobře nachystán a jde z něj vytáhnout dostatek informací, abychom se podívali, jak mobil ve skutečnosti vypadá.

FPxfeu5XEAYglJ7 1 1920x1080x

Zdroj: Unihertz

Pro Unihertz nejde o první mobil s hardwarovou klávesnicí. Již má na svém kontě Titan Pocket a Titan, ale šlo spíše o menší zařízení. Nyní si musíme počkat na představení chystané novinky. Je otázkou, jestli mobil zamíří do střední třídy nebo se bude chlubit jen onou klávesnicí.

Zdroje: phonearena.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim