reklama

Twitter testuje novinku, proti které se ohradila veřejná ochránkyně

Twitter testuje novinku, proti které se ohradila veřejná ochránkyně
2022-02-06T19:32:23+01:00
• 7. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Podle dostupných informací Twitter připravuje možnost zveřejňování článků. Je tak vidět, že neustále pracuje na novinkách a třeba tato rozšíří využitelnost této sítě. Dočkali jsme se ale oficiálního oznámení ohledně nového tlačítka, které by se mělo objevit u příspěvků.

Rychlejší propojení

Twitter pokračuje v testování možnost udělení negativní reakce u odpovědi na konkrétní příspěvek. Zatím nevíme, kdy se novinka objeví mezi všemi uživateli, ale je zde další tlačítko. Twitter oznámil, že začíná testovat možnost, jak napsat konkrétnímu Twitter účtu skrze tlačítko u tweetu.

Twitter dostává „dislike“, ale jen pro odpovědi a v omezené míře

Zatím nevíme, jak bude novinka vypadat. Společnost jen uvedla, že začíná testovat na zařízeních s iOS, ale samotná podoba ještě nebyla zachycena. Ve výsledku byste nemuseli jít na profil uživatele a tam hledat možnost napsání přímé soukromé zprávy. Ihned po oznámení tohoto urychlení se ozvala Eliza Orlins, veřejná ochránkyně.

FKs9bP1X0AYbY4D 3308x3308x

Zdroj: Twitter

Eliza přímo prosí, aby Twitter ukončil testování této novinky. Prý se takto rozšíří šikana a negativní zprávy. Uživatelům se celý proces zkrátí a přímo nabídne u příspěvku. Dá se očekávat, že uživatelé budou čelit většímu množství obtěžujících zpráv.

Zdroje: theverge.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim