reklama

Twitter chce nabídnout více prostoru než jen 280 znaků

Twitter chce nabídnout více prostoru než jen 280 znaků
2022-02-03T09:40:40+01:00
• 3. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Ještě před nějakou dobou platilo, že do jednoho příspěvku na Twitteru můžete dát jen 140 znaků. V roce 2017 došlo k navýšení limitu na 280 znaků, ale pokud se chcete rozepsat, tak není problém dnes rozdělit delší text do více tweetů a ty pak publikovat jako vlákno. Evidentně se brzy dočkáme nového formátu.

Twitter článek

Jane Manchun Wong (@wongmjane) opět pátrala ve zdrojových kódech sociální sítě Twitter a podařilo se jí objevit přípravy na spuštění služby Twitter Articles. Jak název napovídá, nabídne se možnost zveřejňovat delší texty v podobě článků. K dispozici bude i záložka se všemi vašimi články.

FKnLTvyUYAMfJX5 1 1100x1100x

Zdroj: Jane Manchun Wong (se souhlasem)

Bohužel více informací není známo, ale samotný Twitter nepopírá novinku. Jen uvádí, že v brzké době zveřejní podrobnosti k této nové funkci. Otázkou ale je, co vše nabídne v rámci článků a také jestli zde bude nějaké omezení. Inspiraci může hledat u konkurenčních sociálních sítích. Například i Facebook má podobnou možnost stejně jako LinkedIn.

Doufáme, že se Twitter nějakým způsobem odliší a nabídne propracovanější nástroj. Zatím ani neodhadujeme, kdy by mohlo dojít k představí. Stačí připomenout audio tweety. Ty se připravují již dlouhou dobu, ale zatím nejsou k dispozici.

Zdroje: twitter.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim