reklama

Livesport přichází s novou podobou aplikací pro Android a iOS

Livesport přichází s novou podobou aplikací pro Android a iOS
2022-02-02T15:04:48+01:00
• 2. 2. 2022

Zdroj: Livesport

Už v roce 2014 nesměla chybět v našem výběru aplikace Livesport. Ta od té doby rostla a získala mnoho nových uživatelů. Bylo tak nevyhnutelné, že jednou bude muset přijít na řadu i nová podoba nejen aplikací, i webu.

Nová podoba

Livesport začal měnit svou podobu postupně. První si uživatelé asi všimli nejvíce nového loga. Dnes zde ale máme větší designovou změnu, u které je cílem sjednocení podoby aplikací a webu. Nejde jen o rozmar vývojářů a majitelů služby. Původní design bylo již náročné udržovat aktuální a proto je někdy vhodnější začít od začátku.

calendar 656x848x sport 656x848x

Zdroj: Livesport

Další důvod změn je také budoucí rozvoj, kde se chce služba zaměřit na přidávání sportů. S tím souvisí i samotné barvy. Nová podoba prošla uzavřeným testováním a nyní je k dispozici pro všechny. Nejde ale jen o barvy, změna postihla i písmo a samotné ikony. Asi se najdou uživatelé, kterým se nový podoba nebude líbit, jiní si budou muset zvykat.

logo-app LiveSport – sportovní výsledky. FlashScore Zdarma ANDROID logo-app Flashscore - live scores Livescore, stats and standings Zdarma iOS

Zdroj: Livesport

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim