reklama

Suunto 5 Peak jde naproti všem sportovcům

Suunto 5 Peak jde naproti všem sportovcům
2022-01-23T09:30:43+02:00
• 23. 1. 2022

Zdroj: AndroidCommunity

1

Firma Suunto původem z Finska rozšiřuje rodinu sportovních hodinek o jeden čerstvý přírůstek. Novinka nese celý název Suunto 5 Peak a na prodejních pultech bude lákat nejen na nízkou hmotnost, jednoduché zpracování nebo dlouhou výdrž baterie. Prozatímně byl zahájen předprodej jen ve Spojených státech a Kanadě, ale výrobce plánuje celosvětový prodej spustit během jara.

Nejlehčí v řadě

Celá konstrukce z plastu má hmotnost 39 gramů a zepředu ji vyplňuje 1,1palcový displej s rozlišením 218 x 218 pixelů. Ačkoliv není zmíněna přesná kapacita baterie, tak hodinky fungují ve třech různých režimech (Performance, Endurance, Tour). Poslední režim Tour nabízí maximum v podobě 10denní výdrže v kombinaci s nepřetržitě aktivním GPS. Samozřejmostí jsou předinstalované vlastní mapové podklady včetně možnosti plánování tras v doprovodné aplikaci.

Suunto 5 Peak 2 870x626x

Zdroj: Gizmochina

Sportovně založené uživatele může také zajímat až 80 sportovních režimů, měření tepové frekvence či monitorování spánkové aktivity. Dále nechybí ovládání hudebního přehrávače, upozornění ze spárovaného zařízení a zasílání předem definovaných odpovědí u přijatých zpráv. Vybírat lze ze 6 různých barev řemínků, které dokonce jsou uživatelsky vyměnitelné. Konečná cenovka byla stanovena na 329 dolarů, což je po přepočtu 7 079 Kč.

Suunto 5 Peak 1 601x600x

Zdroj: Gizmochina

Zdroje: gizmochina.com, androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jan Dvořáček

30. 1. 2022, 14:31

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem měl možnost tyhle hodinky otestovat ještě před uvedením na trh. Vše jsem sepsal zde – https://www.trailrun.cz/cs/m-340-recenze-novinky-suunto-5-peak

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat