reklama

Ready For… everything – Připraven na vše sponzorovaný článek

Ready For… everything – Připraven na vše [sponzorovaný článek]
2021-12-06T14:32:41+01:00
• 7. 12. 2021

Motorola edge 20 je nepochybně skvělým telefonem. Ať se bavíme o procesoru, displeji, soustavě kamer nebo poměru cena/výkon, rozhodně nezklame, ale její pravý potenciál objevíte až s platformou společnosti Motorola, Ready For.

Motorola Edge 20 se díky bezdrátovému propojení s jakoukoliv moderní televizí nebo počítačem stane centrem pohodlné práce a zábavy na cestách, ať už jste kdekoliv. Díky výkonu tak snadno nahradí konzoli nebo pracovní počítač.

Hrajte oblíbené hry na velké obrazovce

Své mobilní hry nyní můžete přenést na velký herní monitor stolního počítače s rozlišením QHD nebo na velkou obrazovku televizoru a vychutnat si zážitek jako na konzoli díky neuvěřitelné rychlosti 5G a bleskurychlému procesoru, což znamená menší zpoždění a obrovskou dávku adrenalinu. A nejen to, můžete aktivovat Moto Gametime, exkluzivní režim Motorola, který automaticky vypne oznámení, a dokonce spárovat Bluetooth ovladač pro intuitivní hraní na gamepadu.

PRE 0499 1 3000x2003x

Pohodlná práce z domova i na cestách

Pro pracovní hovory nebo video hovory s rodinou můžete využít kvalitní sadu kamer na zadní straně telefonu, ať už jste propojení přes televizi, nebo počítač. Platforma Ready For hravě posune kvalitu vašich hovorů na novou úroveň, protože na rozdíl od zabudovaných webkamer v notebooku nebo i USB kamer k počítači, motorola edge 20 má špičkovou sadu senzorů, která normálně slouží pro zachycení vašich zážitků, a kterou umí naplno využít Ready For. Profesionální obraz studiové kvality.

Pokud často pracujete na cestách, nebo kombinujete práci v terénu a práci na počítači, potřebujete fluidně přecházet mezi telefonem a notebookem. Ready For v propojení s počítačem tohle umožňuje bez jakéhokoliv omezení. Nyní se díky aplikaci Ready For PC můžete vyhnout procesu sdílení v několika krocích a snadno zobrazit a sdílet obsah na počítači, aby byl proces úprav jednodušší než kdykoli předtím. Možnost přístupu k aplikacím v telefonu a souborům v počítači na stejné obrazovce znamená, že i oznámení z telefonu jsou snadno dostupná, není třeba přepínat mezi zařízeními tam a zpět nebo otevírat zbytečné karty.

3 1 2500x1407x

Pokud upravujete soubory na cestách bez internetu, žádný problém! Pro připojení k aplikaci Ready For PC použijte data svého mobilního telefonu. Jednoduchý proces kliknutí a připojení znamená, že nepřijdete o svou tvůrčí inspiraci.

A pokud na svých cestách narazíte například na hotelovém pokoji na starší televizi, která nemá moderní chytré funkce? Pak můžete Ready For použít i v drátovém propojení. Stačí si jen zabalit jeden kabel navíc.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim