reklama

OPPO chystá chytrý prsten, bude dalším chytrým doplňkem, jako chytré brýle

OPPO chystá chytrý prsten, bude dalším chytrým doplňkem, jako chytré brýle
2021-12-22T19:42:13+02:00
• 23. 12. 2021

Zdroj: GizmoChina

Technologie jsou stále velmi rychlým tempem kupředu, s čímž jde v ruku v ruce také zmenšování. Před několika lety zněly nepředstavitelně také například chytré hodinky, v dnešní době nejsou ale žádnou výjimkou chytré brýle, nebo dokonce prsten. Mezi nejpopulárnější a nejznámější výrobce chytrých prstenů patří finská společnost Ōura, která právě svým Oura Ringem celosvětově proslula. Jak nyní naznačují nejnovější zprávy, na trh s chytrými prsteny se chystá vtrhnout také čínský gigant OPPO, který na vlastním řešení již pracuje.

OPPO Smart Ring

Chystaný chytrý prsten společnosti OPPO odhalila databáze QCC, skrze níž si společnost před několika málo dny patentovala novou technologii nositelné elektroniky. Jak se zdá, OPPO chce rozšířit řadu svých chytrých doplňků také o prsten, který tak doplní nedávno představené OPPO Air Glass. Jedná se o chytré brýle, pouze však s jednou čočkou.

oppo smart ring patent 1 907x594x

Zdroj: GizmoChina

Prozatím však o chystaném prstenu neunikly takřka žádné informace. Víme pouze, že si společnost dané zařízení patentovala, zda už ale pracuje na jeho vývoji nyní, jasné není. Na to, jak tedy bude prsten vypadat, co vše bude zvládat měřit, jaká bude výdrž, nebo dokonce na kolik si jej výrobce nacení, si tak budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat