reklama

Black Friday: Audio od JBL se slevou až 55 %! sponzorovaný článek

Black Friday: Audio od JBL se slevou až 55 %! [sponzorovaný článek]
2021-11-19T15:48:51+01:00
• 19. 11. 2021

Každoroční svátek Black Friday je skoro tady ale vy si můžete skvělé slevy vychutnat už teď! Ať už sháníte mobilní telefon, tablet, nový notebook, kameru, reproduktor či sluchátka, u Smarty seženete vše a za bombastické ceny! Nabídka platí od 8. do 28. listopadu 2021 nebo do vyprodání zásob.

Sluchátka s impozantním zvukem

Zaměříme se na populární produkty JBL, které se pyšní kombinací skvělého designu a důstojným audio systémem. V rámci Black Friday si u Smarty můžete pořídit bezdrátová sluchátka JBL Tune 225TWS, které poskytují zvuk JBL Pure Bass, výdrž s nabíjecím pouzdrem až 25 hodin, možnost používání jen jednoho sluchátka a stylové barevné varianty. K tomu je zboží k dispozici za parádních 1 599 Kč (z původních 2 790 Kč). Produkt najdete na tomto odkazu.

Black Friday Black Friday

Pro více náročné uživatele doporučujeme zvolit variantu JBL Live 650BTNC. Jde o náhlavní bezdrátová sluchátka, jenž nabízí Bluetooth přenos, technologie ANC, Ambient Aware a TalkThru. Dokonce je lze spárovat s více zařízeními najednou. Oceňujeme přítomnost odpojitelného 3,5mm jack kabelu a výdrž až 35 hodin (20 hodin se zapnutým ANC). A cena? Pouhých 2 599 Kč. Produkt najdete na tomto odkazu.

Black Friday Black Friday

Reproduktory nejen pro domácí kino

I doma se můžete cítit jako v kině. Nový soundbar Cinema SB120 od JBL atmosféru připraví za vás. Svou konstrukcí se vejde pod vaši TV, takže zvuk bude směřovat přímo na vás. Připojit jej lze skrz Bluetooth nebo pro jednodušší používání jedním kabelovým připojením HDMI ARC. Výstupem pak je 110W výkon, které zprostředkovávají dva měniče s plným rozsahem, dva 2,5palcové basové reproduktory, vestavěný subwoofer (hluboké basy) a Dolby Digital. Díky jeho ideálním rozměrům se ideálně hodí umístit pod vaši TV. Připojit lze skrz Bluetooth nebo pro jednodušší používání jedním kabelovým připojením HDMI ARC. Zaručený zážitek z poslechu vám zprostředkuje 110W výkon, dvou měničů s plným rozsahem, dvou 2,5 palcových basových reproduktorů, vestavěného subwooferu pro hluboké basy a Dolby Digital. Produkt najdete na tomto odkazu.

Black Friday Black Friday

Pokud ale chcete zvuk povýšit na ještě větší úroveň, pak je třeba zvolit 5.1 soupravu. Například Soundbar JBL Bar 5.1 Surround představuje komplexní řešení ozvučení nejen pro televizor včetně výkonného subwooferu a externích reproduktorů. Pokryje celé zvukové spektrum s důrazem na basové linky a umožní připojení dalších reproduktorů (Bluetooth 4.2). V samotném soundbaru se ukrývá 5 reproduktorů s celkovým výkonem 5x 50W. Této jednotce sekunduje impozantní bezdrátový subwoofer, který maximálně podává výkon 300W. Při plném nasazení na vaše sluchovody čeká až 550 W, což už je pořádná porce pro dokonalou kulisu k oblíbenému filmu, stejně tak jako na velký večírek. Díky pokročilým kodekům a podporovaným modulacím je zachována vysoká kvalita i při přenosu přes bezdrátové rozhraní Wi-Fi a Bluetooh. Soundbar od JBL můžete mít už za 11 499 Kč. Produkt najdete na tomto odkazu.

Black Friday bar5 4 1280x849x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat