reklama

Twitter Blue, tak se má jmenovat placená služba

Twitter Blue, tak se má jmenovat placená služba
2021-05-15T15:00:58+02:00
• 15. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální síť Twitter zavede placenou službu, ale do této chvíle nebyly k dispozici bližší detaily kolem podmínek nebo všech funkcí. Brzy se ale dočkáme komunit nebo Super Followerů. Ostatně již nyní Twitter koketuje s placením, ale zatím se jedná spíše jen o drobnou funkci pro několik vybraných. Společnost ale neuhlídala informace a dozvídáme se některé informace kolem placené verze.

Twitter zavede Super Followery a Komunity

Twitter Blue

S detaily kolem samotné služby přichází Jane Manchun Wong, která prozkoumávala samotný zdrojový kód aplikace pro mobilní telefony. Díky tomu se dozvídáme, že by se služba mohla jmenovat Twitter Blue. Samozřejmě se může jednat o pracovní název, ale vzhledem k obsažení již ve zdrojovém kódu se může jednat o oficiální pojmenování.

Služba jako taková bude startovat na ceně 2,99 dolarů měsíčně, což je v přepočtu přibližně necelých 63 Kč. Dle zdrojových kódů se bude nabízet funkce zrušení poslání příspěvku nebo Kolekce, což je systém záložek. Takže nebudete muset si příspěvky jiných posílat do jiných služeb nebo je „lajkovat“ pro pozdější procházení.

Twitter 6000x3844x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nemyslíme si, že by se jednalo o kompletní výčet placených služeb. Odhadujeme, že součástí bude i možnost procházení obsahu některých internetových stránek bez reklam, případně se nabídne přístup k normálně placeným článkům. Soudíme tak na základě nedávného odkupu společnosti Scroll.

Je zde také pravděpodobnost, že se nebude nabízet jen jedna verze předplatného. Očekáváme také, že pro platící uživatele nebude Twitter obsahovat reklamy. Co všechno tato sociální síť nabídne v rámci předplatného, není jasné. Asi si budeme muset nějakou chvíli počkat na představení. Tipujeme, že Twitter Blue bude prvně k dispozici jen pro vybrané země a následně dojde k rozšíření ve vlnách.

Zdroj: twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat