reklama

Tenhle Xiaomi vysavač vám nesmí chybět sponzorovaný článek

Tenhle Xiaomi vysavač vám nesmí chybět [sponzorovaný článek]
2021-05-28T19:31:29+02:00
• 28. 5. 2021
1

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého domácího pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti. 

Xiaomi Youpin DEERMA

Ruční vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 25 000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí. Výkon samotného motoru činí 500 wattů, žádné nečistoty vám tak neuniknou.

Xiaomi PAA2551GY EU 1 47bb HdRUjpg 1000x1000x Xiaomi

Vysavač Youpin DEERMA vydrží na jedno nabití až 60 minut, během této doby tak zvládnete vyčistit i opravdu velké prostory. Navíc si můžete vybrat, zda vysavač budete nabíjet vcelku v dokovací stanici, nebo jen vytáhnete samotnou baterii a vložíte ji do nabíječky. Volba je jen na vás.

Ruční vysavač Youpin DEERMA  může být váš již za pouhých 49,99 dolarů. Navíc můžete objednávat z německému skladu, čímž se vyhnete dalším poplatkům a zajistíte si krátké doručení. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Harnach

29. 5. 2021, 12:25

Ale u toho vysavače není baterie, ale je tam kabel do sítě 220V!?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat