reklama

Twitter začíná testovat „profesionální profily“

Twitter začíná testovat „profesionální profily“
2021-04-27T11:30:57+02:00
• 27. 4. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter nedávno zavedl pro všechny uživatele možnost nahrávat a zobrazovat fotografie ve vyšším rozlišení, ale mezitím pracuje na novinkách kolem Spaces a placených funkcích. V tomto týdnu představil novou funkci, kterou začíná testovat. Jedná se o profesionální profily.

Twitter konečně podporuje vyšší rozlišení obrázků [aktualizováno]

Profesionální profil

Už nyní se nachází dva typy profilů na Twitteru – běžné a ověřené. Bohužel druhý typ je tak trochu nedostupný a záleží jen na společnosti, komu dá modrý odznáček. Sice měl být k dispozici nový nástroj na ověření vlastnictví, ale stále není k dispozici. Nově se bude nabízet i třetí typ, který je nazván jako profesionální.

Twitter ho nabízí společnostem, neziskovým organizacím, vydavatelům, tvůrcům obsahu a všem, co používají „Twitter for work“. Hlavním cílem je možnost nabídnutí zobrazení více informací na profilové kartě. Jak můžete vidět na obrázku níže, nabízí se například adresa a možnost okamžitého navigování. Dále je k dispozici tlačítko pro přímé kontaktování.

EzhI4L7VcAE2IK5 1920x1080x

Zdroj: Twitter

Twitter uvedl, že se nejedná o všechny možnosti a bude je upravovat a přidávat. Možná se tak dočkáme ještě otevírací doby, nabídky akcí a podobných možností. V tuto chvíli je novinka dostupná pro několik společností v USA v rámci testování.

S největší pravděpodobností se rozšíří do celého světa ve chvíli, jakmile bude dopracována a nabídne více funkcí. Je otázkou, jestli profesionální profil získá také možnost ověření, případně se bude jednat o samostatný typ, který by dostal jiný odznáček.

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim