reklama

Honor 50 Pro Plus zamíří do nejvyšších příček

Honor 50 Pro Plus zamíří do nejvyšších příček
2021-04-28T15:00:49+02:00
• 28. 4. 2021

Jedna z největších sociálních sítí v Číně se postarala o přiblížení chystané novinky v podobě telefonu Honor 50 Pro Plus. Přes platformu Sina Weibo jsou k nahlédnutí první klíčové specifikace, které zařízení zařadí do nejvyšších pater mobilního trhu. Datum oficiálního představení sice ještě neznáme, ale odhalení by mělo proběhnout už během měsíce května.

Nejvyšší ambice

Velkým lákadlem bude 6,79palcový AMOLED panel s 2K rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Hlavní výkon dodá procesor Snapdragon 888 od Qualcommu vedle neupřesněné LPDDR5 paměti RAM nebo úložiště typu UFS 3.1. Překvapivou vlastností se stane zvýšená odolnost konstrukce podložená získanou certifikací IP68. Celkovou výdrž má řídit 4 400mAh baterie doplněná o rychlé 66W dobíjení přes kabel a 50W bezdrátově.

Zatímco vpředu zaparkují dva selfie snímače (32 + 8 MPx), tak zadní část obsadí rovnou čtveřice objektivů (50 + 13 + 8 MPx a ToF senzor). Skener otisků prstů pravděpodobně najde své místo přímo pod displejem. Přestože musíme tyto prvky brát s notnou dávkou rezervy, tak tento model dává smysl, pokud osamostatněná značka Honor chce působit ve všech patrech trhu. Bližší informace bychom mohli očekávat již v nejbližších dnech či týdnech.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem a #lovebrand je jednoznačně kalifornský Apple, ale s oblibou velmi rád vzpomíná na BlackBerry. Fandí výrobcům z Číny, protože motorem růstu je konkurence.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim