reklama

Google I/O 2021 bude online, firma láká kvízem

Google I/O 2021 bude online, firma láká kvízem
2021-04-07T19:02:09+02:00
• 8. 4. 2021

Autor: Přemysl Vaculík

Apple se již pochlubil, kdy se bude konat vývojářská konference WWDC 2021. Ta bude zcela v online podobě jako minulý rok. Očekávali jsme oznámení vývojářské konference společnosti Google, což se nakonec stalo. I tentokrát je pozvánka poměrně originální.

Apple oznámil konání WWDC 2021

Kvíz pro vývojáře

Google se také rozhodl pro online podobu letošní vývojářské konference a tentokrát bude zcela zdarma. Očekáváme například podrobnější představení nadcházejícího Androidu 12, který je již nyní k dispozici pro vývojáře. Samotná prezentace nebude příliš cílena na finální podobu, spíše na možnosti, které se budou nabízet.

Lze očekávat představení novinek i u dalších služeb a případně aplikací. Pravděpodobně se dozvíme novinky pro Chrome OS. Doufáme, že se tentokrát Google pochlubí s novinkami kolem Fuchsia OS, což je rozpracovaný systém s velkými ambicemi. Spekuluje se, že jednou nahradí Chrome OS a Android.

Screenshot 5 398x480x

Zdroj: Google

Google schoval datum konání právě do samotného kvízu na stránkách. Již se ho podařilo vyřešit, díky čemuž se dozvídáme, že se konference bude konat 18. až 20. května. Pokud chcete vyřešit programátorský kvíz sami, navštivte oficiální stránky.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim