reklama

Bang & Olufsen Beosound Emerge padne do každé knihovny

Bang & Olufsen Beosound Emerge padne do každé knihovny
2021-04-20T18:00:15+02:00
• 20. 4. 2021

Zdroj: Bang & Olufsen

Bezdrátový reproduktor Beosound Emerge je čerstvý přírůstek do sbírky proslulé společnosti Bang & Olufsen. Hudební novinka nepochybně poskytne nadstandardně kvalitní zvukový výstup, ale tentokrát si dánští inženýři dali také záležet na celém designovém zpracování. Zařízení vypadá jako silnější kniha, a proto se třeba může stát luxusním doplňkem ve vaší domácí knihovně.

Kvalita odpovídá ceně

Prémiovější provedení za 899 dolarů (tj. cca 19 443 Kč) si vysloužilo boční panely z pravého dubu, vysoce kvalitní látku typu Kvadrat v přední části a podstavec z eloxovaného hliníku. O 200 dolarů levnější verze nese bočnice vyrobené z hliníku, přičemž ostatní charakteristické prvky jsou zachovány. Každopádně za kompletním zpracováním stojí Benjamin Hubert z designové agentury Layer.

Beosound Emerge 3 900x900x Beosound Emerge 4 900x900x

Zdroj: Bang & Olufsen

Uvnitř krabičky se nachází celkem tři měniče, a to s výkonem 60W (basový) + 30W (středový, výškový). Nechybí ani mikrofon pro aktivaci hlasového asistenta Google Assistant, ovšem reproduktor lze zakoupit samostatně i bez této funkce. Z dostupných zdířek můžeme dodat Ethernet přípojku, nabíjecí USB-C port, vstup pro optický a microUSB kabel. Konektivitu uzavírá funkce Bluetooth 5.0 nebo dvoupásmové WiFi připojení.

Beosound Emerge 5 900x900x Beosound Emerge 2 900x900x

Zdroj: Bang & Olufsen

První kusy zamíří do oficiálního prodeje až během října letošního roku za již výše zmíněné prodejní ceny.

Zdroje: press.bang-olufsen.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim