reklama

Telegram představil Voice Chats 2.0, bere útokem Clubhouse

Telegram představil Voice Chats 2.0, bere útokem Clubhouse
2021-03-19T15:00:20+02:00
• 19. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Clubhouse je fenomén poslední doby. Tato aplikace nabízí ve své podstatě živé podcasty, kde několik hostů diskutuje a ostatní poslouchají. Samotná služba ale není zcela dostupná. Jednak potřebujete pozvánku a také je k dispozici jen aplikace pro iOS. Díky tomu zbrojí konkurence, jako například Twitter. Do boje jde ale i Telegram, který získal na oblibě v poslední době.

Voice Chats 2.0

Telegram dnes představuje vylepšenou verzi Voice Chats, tedy konkurenční služby pro Clubhouse a ostatní. Jednou z hlavních novinek je možnost pořádat tyto živé podcasty bez omezení posluchačů. Doslova Telegram uvádí, že mohou poslouchat miliony lidí. Samotná funkce není nijak omezené a kdokoliv může odstartovat svou kariéru.

Další zajímavé vylepšení je možnost nahrávat celý audio chat. To mohou samozřejmě jen administrátoři. Danou nahrávku následně mohou zveřejnit k poslechu pro ostatní, kteří neměli v danou chvíli čas. Po skončení nahrávání je vše automaticky ihned dostupné.

Screenshot 112 348x636x Screenshot 113 362x662x Screenshot 114 435x664x

Zdroj: Telegram

Posledním takovým drobným vylepšením je možnost přihlásit se o slovo. U takového uživatele lze pak dovolit mluvit veřejně, nebo komunikovat přes chat. To by bylo vše z hlavních novinek kolem samotného Voice Chats 2.0. Došlo ale i na vylepšení pozvání, kde jde vytvořit speciální odkazy, přičemž lze vytvořit jeden pro účastníky a druhý pro posluchače.

Zdroje: telegram.org, xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr AdamĂ­ra (WapDrak)

20. 3. 2021, 18:43
Android aplikace

Kdo má zájem, může si to vyzkoušet https://t.me/czsktg
Najdete tam vše o telegramu – novinky, tipy a vše co se Telegramu tĂ˝ká v ÄŤeštinÄ›

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim