reklama

Možná letos dorazí iPad Mini Pro v druhé polovině roku

Možná letos dorazí iPad Mini Pro v druhé polovině roku
2021-03-05T11:30:00+01:00
• 5. 3. 2021

Zdroj: Apple

Již několik posledních měsíců slýcháme o oživení nejmenšího tabletu od Applu, a to iPadu mini. Jeho nástupce byl spekulován na letošní březen. Nyní však nové informace přichází s pojmem iPad Mini Pro, který by měl dorazit až v druhé půlce roku 2021.

Nový iPad Mini s bezrámečkovým displejem

Nový iPad Mini Pro má dostat displej o velikosti 8,7 palce a bezrámečkový design podobný současnému iPadu Pro. Tento model je prý nyní ve fázi pojmenované „P2“, a brzy má vstoupit do fáze Design Verification Test. Po ní většinou následuje již samotná výroba zařízení pro všechny.

A5 notebook 1108x811x

Teoretická podoba iPadu mini; Zdroj: Macrumors.com

Podle jiných informátorů má iPad mini dorazit pouze s menší změnou designu, kdy se má jen mírně zvětšit displej jako třeba u iPadu Air 3. Takový iPad mini by prý mohl opravdu dorazit již nyní tento měsíc a pravděpodobně by také nabídl novější procesor. Poslední iPad mini 5 byl totiž představen naposledy před 2 lety a nabízí již starší čip Apple A12.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim