reklama

Bang & Olufsen – poznejte severskou krásu blíž sponzorovaný článek

Bang & Olufsen – poznejte severskou krásu blíž [sponzorovaný článek]
2021-03-05T14:27:49+02:00
• 5. 3. 2021

Takřka 100 let tu s námi je značka Bang & Olufsen. Dánská firma nám přináší severskou eleganci a minimalismus. Reproduktory a sluchátka od Bang & Olufsen se vyznačují především kvalitou zpracování, nejčastěji používanými materiály jsou hliník a kůže. Samozřejmostí je vyladěný zvuk, který lze ještě vylepšit díky mobilní aplikaci. Dostupný luxus si nyní můžete užít se slevami na vybrané modely. Akce platí pouze do 7.3.2021.

Bang a Olufsen je velmi ikonickou značkou po celém světě, známou bezkonkurenční oddaností inovacím, stylu a výkonu. Firma se vždy snažila věnovat sluchátkům a reproduktorům s neuvěřitelně minimalistickým designem. A vy přesně takové produkty můžete zakoupit za parádně nízké ceny. 

Bang & Olufsen Beoplay E8

První skutečně bezdrátová sluchátka legendarní značky Bang & Olufsen s dotykovým ovládáním, čtyř hodinovou výdrží na jedno nabití, špičkovou kvalitou zvuku a koženým nabíjecím pouzdrem. 

Sluchátka nabízí špuntové zpracování, moderní design a bohatý, dynamický zvuk. Na jedno nabití vydrží přehrávat oblíbené skladby až čtyři hodiny a dobíjí se prostřednictvím koženého pouzdra, jenž nabídne další dvě plná nabití. Tělo sluchátek zdobí eloxovaný hliníkový kroužek a laserem vypálené logo Bang & Olufsen. V tomto místě je umístěno praktické dotykové ovládání, díky němuž můžete snadno přepínat skladby, přijímat hovory nebo aktivovat Transparency Mode, což je zcela nová funkce pro nastavení propustnosti okolního zvuku. Potěší i zvýšená odolnost proti potu a vodě. 

Bang & Olufsen Beoplay E8 Bang & Olufsen Beoplay E8

DSP procesor umožní špičkové ladění zvuku a technologie NFMI streamuje zvuk z jednoho sluchátka do druhého s využitím magnetického pole. Tato technologie, využívaná především v oblasti naslouchátek, je ve sluchátkách Beoplay E8 umístěna z důvodu, aby nedocházelo ke ztrátě kvality.

K zakoupení je model Beoplay E8 už za 2 990 Kč. smarty.cz nabízí 51% slevu (původní cena 6 090 Kč). Kupujte ZDE.

Bang & Olufsen Beolit 20

Nádherný bezdrátový přenosný reproduktor Bang & Olufsen Beolit 20 nabízí 360°vyladěný zvuk, luxusní dílenské zpracování z prémiových materiálů, Qi bezdrátové nabíjení s výdrž až 37 hodin při nízkých hlasitostech. Ideální k ozvučení prostorů od 10 do 50 m2.

Bang & Olufsen Beolit 20

Nač měnit dokonalý tvar. Takovým heslem se řídil hlavní designer Cecilie Manz, a proto Beolit 20 dodržuje oblíbené linie svého předchůdce a používá materiály jako anodizovaný hliník, kůži nebo pevná polymerová vlákna. To však neznamená, že by design neprošel osvěžením v podobě změny ovládacích tlačítek, perforovaného vzoru, který nyní propouští až o 45 % lépe zvuk, nebo implementace cívky pro Qi bezdrátové nabíjení různých zařízení (mobilů, sluchátek, hodinek…).

Bang & Olufsen Beolit 20 Bang & Olufsen Beolit 20

Svou stavbou a výkonem je perfektní pro ozvučení pokojů a prostor s výměrou od 10 do 50 metrů čtverečních. Takový prostor naplní do detailu vyladěným 360°zvukem, který obstará soustava jednoho 5,5palcového nízkofrekvenčního měniče, tří 1,5“palcových měničů a dvou 4palcových pasivních zářičů obstarávajících basové linky. Výsledek je plný a plastický zvuk, ať už budete stát kdekoliv. Nechybí ani možnost stereo párování s ostatními Beolit 20 a Beolit 17 reproduktory pro maximální ozvučení.

K zakoupení je model Beolit 20 už za 12 990 Kč. smarty.cz nabízí 4% slevu (původní cena 13 490 Kč). Kupujte ZDE.

Bang & Olufsen H9 3rd

Bang & Olufsen H9 představují vrcholnou řadu bezdrátových sluchátek. Potěší vás aktivním potlačováním okolního hluku s nastavením intenzity, podporu hlasových asistentů s dedikovaným tlačítkem pro jejich aktivaci, ale především naprosto dokonalým zvukovým projevem a precizní konstrukcí.

Oproti svému předchůdci disponují sluchátka vlastním dedikovaným tlačítkem pro bleskové vyvolání hlasového asistenta, kteří se těší čím dál tím větší oblibě. Při pohybu v rušném prostředí zase oceníte ANC, neboli Active Noise Cancellation. Jedna se o pokročilý systém potlačení okolního hluku, u kterého lze nastavit různou úroveň. Pokud potřebujete zkrátka vypnout, tak uslyšíte jen svou hudbu, ale naopak pokud při chůzi ve městě chcete mít přehled o svém o okolí, tak s částečným efektem si udržíte povědomí, což může zabránit nebezpečným situacím.

Bang & Olufsen H9 h9b 1280x604x

Inovací se dočkal také již tak velmi vyspělý systém ozvučení. Kvalitní elektro dynamický 40mm měnič se postará o strhující zážitky při poslechu hudby, ať už se jedná o energické a basové skladby či klidné a jemné melodie. Vylepšený basový port napomůže bohatším a hlubším basům pro ještě intenzivnější zážitky. Díky až 25h výdrži si můžete užívat audio té nejvyšší kvality včetně ANC a hlasového asistenta. Pokud se baterie vybije, tak jednoduše připojíte 3,5mm kabel a pokračujete v poslechu. Ovládání přehrávání a hovorů je snadné díky ovládání přímo na sluchátkách, téměř telefon nemusíte vytáhnout z kapsy.

K zakoupení je model H9 už za 9 490 Kč. smarty.cz nabízí 30% slevu (původní cena 13 490 Kč). Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim