reklama

Huawei spouští vlastní e-mailovou službu Petal Mail

Huawei spouští vlastní e-mailovou službu Petal Mail
2021-03-05T16:30:20+01:00
• 5. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Huawei se snaží navzdory sankcím, které na ní uvalily USA, vyvíjet úsilí na své vlastní softwarové základně aplikací. Kromě vlastního operačního systému Harmony OS společnost vyvíjí i aplikace, které by měly nahradit ty od společnosti Google.

Huawei AppGallery roste, i počet vývojářů

Petal Mail jako náhrada za Gmail

Ve svém repertoáru má již několik náhrad za Google App v podobě AppGallery, Petal Search, nebo Petal Maps. V podstatě se jedná o alternativy, které našly hlavní využití převážně v domovské Číně. Nyní společnost pracuje na své vlastní e-mailové službě Petal Mail, která by měla nahradit Gmail.

Aktuálně je služba otevřena pro testování a zájemci se již mohou do služby zaregistrovat. Registrací uživatelé získají e-mailovou adresu s doménou @petalmail.com. Souběžně s tím získávají uživatelé možnost zasílat zpětnou vazbu během testovací fáze.

huawei peltal mail 3 1200x541x

Zdroj: pplware.sapo.pt

Aktuálně má služba Petal Mail velmi minimalistické uživatelské rozhraní s pár položkami v postranním menu mezi které patří Doručená pošta, S hvězdičkou, Koncepty, Odesláno, Koš a Spam.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim