reklama

Huami brzy ukáže hodinky Amazfit T-Rex Pro

Huami brzy ukáže hodinky Amazfit T-Rex Pro
2021-03-05T15:00:20+01:00
• 5. 3. 2021

Zdroj: Gadgetsay.com

Velmi rozsáhlému úniku se nevyhnuly nové chytré hodinky z dílny čínské společnosti Huami, které údajně poprvé poznáme pod názvem Amazfit T-Rex Pro už v nejbližší době. Každopádně majitelé modelu bez přívlastku Pro nemusí vůbec zoufat, protože rozdílů mezi jednotlivými generacemi neexistuje mnoho a samotný přechod tedy rozhodně nedává příliš smysl.

Až moc podobností

Pouzdro vyplní 1,3palcový AMOLED displej s rozlišením 360 x 360 pixelů. Zvýšenou odolnost obstará sklo Gorilla Glass od Corningu a oleofobní vrstva zajistí minimum ulpěných otisků prstů. Celkovou výdrž zajišťuje článek baterie o velikosti 390 mAh. Hlavním lákadlem budou celkem 3 žhavé novinky ve vnitřní výbavě.

Huami Amazfit T Rex Pro 1 640x452x Huami Amazfit T Rex Pro 3 640x640x

Zdroj: Gizmochina.com

Sportovci ocení podporu čtveřice navigačních systémů (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) a optický skener BioTracker 2 PPG, který kromě sledování tepové frekvence umí také změřit saturaci kyslíku v krvi. Výrobce povýšil vodotěsnost k hodnotě 10 ATM, což znamená možnost ponoření do hloubky 100 metrů.

Huami Amazfit T Rex Pro 2 640x640x Huami Amazfit T Rex Pro 4 640x640x

Zdroj: Gizmochina.com

Uvnitř poběží nová platforma založená na RTOS, která především ušetří vnitřní prostor pro ostatní data. Základní výbavu uzavře funkce Bluetooth 5.0 Low Energy, podpora systémů Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10.0 a vyšší. Nakonec prodejci mají nabízet tři barevná provedení (černé, šedé, zelené) za prozatímně neznámou cenovku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim