reklama

Tiskněte doma na 3D tiskárně! Kvalitní Anet ET4 nabízí bytelné provedení díky kovovému rámu sponzorovaný článek

Tiskněte doma na 3D tiskárně! Kvalitní Anet ET4 nabízí bytelné provedení díky kovovému rámu [sponzorovaný článek]
2021-02-22T11:16:55+02:00
• 20. 2. 2021

Zdroj: YT just Vlad

6

Díky 3D tiskárně si v současnosti můžete vyrobit potřebné úchytky na respirátory či roušky za uši. Můžete si též vyrobit držadla na obličejové štíty. 3D tisk díky tiskárně Anet ET4 nemusí však sloužit jen k ochraně před čínskou nákazou Covid19, můžete si vyrobit spoustu různých doplňků do domácnosti, nebo si vytisknout platové díly, které máte u vašich věcí rozbité a nemáte je čím nahradit. Lze tisknout prakticky všechno. Souprava 3D tiskáren pro domácí použití v českých obchodech však stojí nemalé peníze, a to i za základní modely. Zahraniční e-shop TomTop.com však nabízí tiskárnu za neporovnatelně nízkou cenu oproti českým obchodníkům.

Tiskárna Anet ET4 překvapí především svojí velikostí. „Kapesní“ velikost zařízení ve skutečnosti činí pouhých 44 x 34 x 48 cm. Místa příliš nezabere a snadno si najde volné místo ve vaši pracovně. Váha se zastavila na více než přijatelných 8 kilogramech. Kvalitní konstrukce je zajištěna díky kovovému rámu. Na Anet ET4 nechybí ani dotykový displej či preciznost na 0,004 m na jedné ose tisku a 0,012 m na ose druhé.

Anet ET4 05 1500x1000x

Zdroj: All3DP.com

Kvalitní kompatibilní tiskárna

Výrobce k tiskárně navíc přidává 10m vlákna, můžete si tedy navrhnout svůj první model a jednoduše si jej vytisknout. K tomu vám bude stačit pouhý počítač s konektivitou na úrovni USB a OS Windows či Linux a navíc můžete tisknout i offline. Výrobce implementoval také tu možnost do tiskárny vkládat karty SD. Do karty nahrajete soubor k tisku a můžete tedy tisknout i bez připojení k internetu.

Anet ET4

Zdroj: TomTop

Může se zdát, že jediné problémy může dělat sestavení. Výrobce své balení obohatil o podrobný návod, díky kterému Anet ET4 sestrojíte velmi snadno. Jen se připravte na to, že v rámci minut to opravdu nebude. Zařízení ve své konstrukci nabízí jednoduchý LCD displej pro nastavení a informace o tisku. Budete o něm mít tedy přehled nejen na ploše svého osobního počítače.

Originální Anet ET4 je u internetového obchodu TomTop je nyní k dispozici nyní za pouhých 139,99 USD (musíte zaplatit v měně USD; cena v korunách je vyšší). Tiskárnu obdržíte z německého skladu, neplatíte tedy žádné celní poplatky. 3D tiskárna Anet 3D se k vám dostane do jednoho týdne. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vít Pospíšil

22. 2. 2021, 18:02

Klidně si Anet kupte, ale potom budete litovat. Pokud 3D tiskárnu tak něco lepšího.

pan nasrany

21. 2. 2021, 14:49

Mě nezajímá co bylo po deseti hodinách od vydání článku, moje otázka padla mnohem dříve a už tam ta cena nebyla.

Karel Čapka

VIP 22. 2. 2021, 9:16

Dobrý den, vznikl problém, že TomTop má rozdílné ceny v různých měnách. Článek se mi zobrazoval v USD, avšak Vám při prokliku naskočí CZK, kde je cena o více než 300 Kč vyšší.

Pro lepší cenu si změňte zobrazení cení na USD.

Jiří Přikryl

21. 2. 2021, 8:45

Po deseti hodinách od zveřejnění článku cena na TomTop stoupla na 3390kč. Akce trvá ještě sedm dní nebo do vyprodání. Prostě když je zájem tak ceny zase rostou. I tak je to celkem dobrý kauf.

Karel Čapka

VIP 22. 2. 2021, 9:16

Dobrý den, vznikl problém, že TomTop má rozdílné ceny v různých měnách. Článek se mi zobrazoval v USD, avšak Vám při prokliku naskočí CZK, kde je cena o více než 300 Kč vyšší.

Pro lepší cenu si změňte zobrazení cení na USD.

pan nasrany

20. 2. 2021, 23:38

Kde že jí mají za cenu 2.990,- ? Nějak jsem to nenašel.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat