Nejdostupnější indoor kamera s podporou HomeKit Secure Video je tady! sponzorovaný článek

Nejdostupnější indoor kamera s podporou HomeKit Secure Video je tady! [sponzorovaný článek]
2021-02-08T07:59:13+02:00
• 8. 2. 2021

Ačkoli Apple představil HomeKit Secure Video v roce 2019, na trhu zatím není velké množství dostupných kamer s touto jablečnou funkcionalitou. S novou smart indoor kamerou přichází na český trh značka VOCOlinc. Již teď si ji můžete předobjednat s doručením zdarma a mít ji doma nainstalovanou mezi prvními uživateli.

Předobjednávky najdete na e-shopu VOCOlinc

vocoilnc 1164x554x

VOCOlinc HomeKit Indoor Camera VC1

VOCOlinc HomeKit Indoor Camera VC1 se stane dalším gadgetem v rámci zabezpečení chytré domácnosti. Detekuje sebemenší pohyb, o kterém umí zaslat oznámení a zašifrované záznamy následně ukládá přímo do bezpečí vašeho iCloudu. Služba HomeKit Secure Video navíc kromě rozlišení zvířat, osob a aut umí rozeznat také obličeje otagované v iOS aplikaci Fotky, takže vám může oznámit kdy konkrétní člen rodiny přijde domů. Pozor, pro plné využití je nutné vlastnit domácí centrum (HomePod, AppleTV či stabilní iPad), protože kamera funguje primárně přes něj.

vocolinc2 1199x577x

Kamera je vybavena objektivem, který umožňuje 350° horizontální a 117° vertikální rotaci, kterou můžete ovládat v aplikaci VOCOlinc, dohlédne skutečně na celou místnost. Zkontrolujete tak třeba vaše děti, které se vrátily domů ze školy, a díky obousměrné komunikaci (vestavěný mikrofon i reproduktor) je rovnou můžete také pozdravit. Noční režim poskytuje dobrou viditelnost (až 6m), takže kameru využijete i jako dětskou chůvičku.

Díky pohybovému senzoru funguje jako spouštěč dalších akcí v rámci vašeho smart ekosystému. Například rozsvícení světel či spuštění alarmu při zaznamenání pohybu. Výhodou této kamery i dalších produktů značky VOCOlinc je přímé napojení na 2,4GHz Wi-Fi, kromě Apple domácího centra proto není zapotřebí další Hub/Bridge. 

vocolinc3 1201x579x

Balení obsahuje montážní dok pro upevnění a adaptér s USB-C kabelem. Opto disponuje video senzorem s rozlišením 3MPx. Poskytuje kvalitní full HD video záznam i streamování obrazu, včetně digitálního zoomování. 

Produkt je určený pouze pro uživatele iOS zařízení, verzi pro Android představíme již brzy.

VOCOlinc VC1 si můžete předobjednat na VOCOlinc.cz a VOCOlinc.sk s doručením zdarma – buď jako jeden kus, nebo ve výhodném setu po dvou.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat