Smarty: staré zařízení za nové s finančním bonusem sponzorovaný článek

Smarty: staré zařízení za nové s finančním bonusem [sponzorovaný článek]
2021-01-19T17:24:19+02:00
• 19. 1. 2021

Vyměňte své staré zařízení zařízení za nové výhodně! Takovou akci si přichystal internetový obchod Smarty. Při koupi nového telefonu dostanete tištěný voucher na bonus k výkupu starého modelu. Pokud tedy do Smarty zašlete svůj starý telefon a prodáte jej, získáte navíc k výkupní ceně i bonusovou částku. Ta se bude odvíjet od toho, za jakou cenu jste pořídili nový telefon. 

Smarty vykupuje použitá zařízení

Máte-li v košíku vybraný svůj vysněný telefon, ale nechcete zaplatit plnou výši ceny, můžete jednoduše vaše současné zařízení prodat třeba i z pohodlí domova. Proces výkupu je velice snadný s důrazem na krátký časový úsek.

Pokud si u Smarty zakoupíte mobilní telefon za cenu 10 001 Kč a výše, získáte bonus 1 000 Kč. K výkupu můžete například nabídnout iPhone XS 64 GB, za který můžete dostat až 10 000 Kč. Suma sumárum můžete dosáhnout i na 11 000 Kč. Tím pádem byste třeba za iPhone 12 Pro (128 GB) zaplatili jen 18 990 Kč. A to už je slušná sleva!

Smarty

K výkupu nemusíte ale nutně nabízet starý iPhone. Smarty je schopno odkoupit telefony od předních značek, jako je Honor, Samsung, Huawei, Xiaomi a Sony. Vykoupit ale Smarty dokáže i Apple Watch, Smart Keyboard, Apple Pencil, Mac nebo iPad. 

I přes zavřené kamenné obchody si můžete staré zařízení (počítač, hodinky atd.) nechat vykoupit online. Stačí využít služeb zásilkovny. Jednoduše vyplníte formulář na webu a Smarty vám pošle kód k odeslání. Následně se domluvíte na výkupní ceně a peníze poputují na váš bankovní účet. Tak jednoduché to je. Za zaslání zařízení k výkupu nic neplatíte, přepravu uhradí Smarty. 

Celou akční nabídku si můžete prohlédnout ZDE. Na webu také zjistíte, které konkrétní modely můžete u Smarty prodat. 

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat