reklama

Smarty: staré zařízení za nové s finančním bonusem sponzorovaný článek

Smarty: staré zařízení za nové s finančním bonusem [sponzorovaný článek]
2021-01-19T17:24:19+02:00
• 19. 1. 2021

Vyměňte své staré zařízení zařízení za nové výhodně! Takovou akci si přichystal internetový obchod Smarty. Při koupi nového telefonu dostanete tištěný voucher na bonus k výkupu starého modelu. Pokud tedy do Smarty zašlete svůj starý telefon a prodáte jej, získáte navíc k výkupní ceně i bonusovou částku. Ta se bude odvíjet od toho, za jakou cenu jste pořídili nový telefon. 

Smarty vykupuje použitá zařízení

Máte-li v košíku vybraný svůj vysněný telefon, ale nechcete zaplatit plnou výši ceny, můžete jednoduše vaše současné zařízení prodat třeba i z pohodlí domova. Proces výkupu je velice snadný s důrazem na krátký časový úsek.

Pokud si u Smarty zakoupíte mobilní telefon za cenu 10 001 Kč a výše, získáte bonus 1 000 Kč. K výkupu můžete například nabídnout iPhone XS 64 GB, za který můžete dostat až 10 000 Kč. Suma sumárum můžete dosáhnout i na 11 000 Kč. Tím pádem byste třeba za iPhone 12 Pro (128 GB) zaplatili jen 18 990 Kč. A to už je slušná sleva!

Smarty

K výkupu nemusíte ale nutně nabízet starý iPhone. Smarty je schopno odkoupit telefony od předních značek, jako je Honor, Samsung, Huawei, Xiaomi a Sony. Vykoupit ale Smarty dokáže i Apple Watch, Smart Keyboard, Apple Pencil, Mac nebo iPad. 

I přes zavřené kamenné obchody si můžete staré zařízení (počítač, hodinky atd.) nechat vykoupit online. Stačí využít služeb zásilkovny. Jednoduše vyplníte formulář na webu a Smarty vám pošle kód k odeslání. Následně se domluvíte na výkupní ceně a peníze poputují na váš bankovní účet. Tak jednoduché to je. Za zaslání zařízení k výkupu nic neplatíte, přepravu uhradí Smarty. 

Celou akční nabídku si můžete prohlédnout ZDE. Na webu také zjistíte, které konkrétní modely můžete u Smarty prodat. 

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat