reklama

Twitter umožní sdílet tweety na Instagram a Snapchat

Twitter umožní sdílet tweety na Instagram a Snapchat
2020-12-12T11:30:27+01:00
• 12. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Některé tweety se na jiných platformách stávají populárními, doteď byly však sdíleny pouze podobou ořezaného screenshotu. Twitter si je toho vědom, a tak přidává nativní podporu pro sdílení tweetů na Instagram a Snapchat.

Ještě snazší sdílení tweetů

S touto novinkou přichází možnost sdílet tweety přímo do vašich snapů na Snapchatu. Sdílení bude probíhat skrze Twitter Share, ve kterém přibyla nová možnost. Společnost uvádí, že tento způsob bude možné také u Instagramu, avšak až o něco později. Zatím je tato funkce testována pouze pomocí Snapchatu.

twitter share tweet 640x389x

zdroj: engadget.com

Jakmile je tweet importován do externí aplikace, zdánlivě vypadá spíše jako statický snímek obrazovky, než jak se zobrazuje na webu Twitteru. Pokud však odkaz rozkliknete, dokáže vás odkázat zpět na původní tweet na web či do aplikace Twitteru. tato funkce je prozatím opět dostupná pouze pro Snapchat, Twitter však říká, že v blízké době přijde i na Instagram.

Používání sdílení na první pohled může vypadat velice podobně, jako klasické snímky obrazovky, má však dvě zásadní výhody. První je výše zmíněná možnost odkázání na původní tweet a druhou je, že vám screenshoty zbytečně nezabírají prostor ve vaší galerii.

twitter share tweet2 640x640x

zdroj: engadget.com

Zábavné tweety se hojně šíří na účtech Instagram meme a dalších aplikacích, ale tyto screenshoty nedělají nic, co by uživatele odkázalo zpět na Twitter. Nekonzistentní oříznutí může navíc způsobit, že vypadají vtipně a občas jsou také hůře čitelné. Díky tomu, že uživatelé budou moci úhledně sdílet tweety s jinými aplikacemi, Twitter alespoň zajistí, aby jeho obsah vypadal dobře, i když nebude virální a nebude ve vlastní aplikaci.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim