reklama

Spotify konečně umožňuje úpravu playlistu v aplikaci pro Android

Spotify konečně umožňuje úpravu playlistu v aplikaci pro Android
2020-12-02T19:26:13+01:00
• 3. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Když zrovna Spotify nepracuje na zbytných věcech, o které nikdo nežádal, jako například příběhy podobné Instagramu, nebo exklusivní podcasty, dokáže opravdu užitečně vylepšit stávající funkce, nebo přidávat nové. Například takové přihlášení pomocí Google účtu, nebo vyhledávání písní pomocí části textu jsou velice užitečné funkce a nyní streamovací služba přidává další novinku, která by se mohla některým uživatelům hodit.

Spotify začíná zvyšovat ceny na některých trzích

Úpravy playlistů přímo v aplikaci

Pro ty, kdo si rádi tvoří své vlastní playlisty, si Spotify připravilo pokročilé možnosti úpravy, které byly dostupné pouze pro desktopovou verzi. Nově budete moci změnit náhledový obrázek (máte-li jej zvolený), název playlistu, a dokonce i pořadí skladeb. Bohužel je tato možnost prozatím pouze v beta verzi testování, takže není dostupná každému. Pokud ale patříte mezi šťastlivce a máte tuto funkci již dostupnou, můžete v rozbalovací nabídce se třemi tečkami vybrat možnost Upravit a pak už jet novou funkci vyzkoušet.

playlist editing spotify old 329x676 329x676x playlist editing spotify 329x713 329x713x

zdroj: androidpolice.com

Díky této novince již tedy nejste odkázáni pouze na přehrávač na vašem počítači, ale pokročilé úpravy můžete snadno provádět na vašem zařízení s Androidem. Pro iOS by tato funkce měla již být také dostupná.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Tomáš Mach

4. 12. 2020, 14:50
Android aplikace

Mohli by taky přidat gesto na vyhledávání v playlistu jako mají na iOS

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim