reklama

Spotify přidává novou možnost přihlášení

Spotify přidává novou možnost přihlášení
2020-10-24T13:30:54+01:00
• 24. 10. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Hudební streamovací službě Spotify se daří na současném trhu držet na první pozici a konkurovat větším firmám jako Google, Apple a dalším, které se snaží poskytovat hudební služby. Ostatně se Spotify snaží a přidává obsah a nejrůznější funkce. Například došlo k vylepšení vyhledávání v aplikacích, případně se bude nabízet úsporný režim nebo ankety. Nyní zde máme novinku, která dlouho chyběla.

Spotify a přihlášení

Pokud se chcete přihlásit v této službě, nebo si založit účet, tak jste měli do této chvíle jen dvě možnosti, aspoň v případě Androidu, na webu již nějakou dobu tři varianty. V první řadě zde máme k dispozici Spotify účet a pak je zde možnost přihlášení přes Facebook.

Spotify bylo donuceno skrze nové podmínky společnosti Apple dodělat přihlášení přes Apple účet, takže došlo na rozšíření před nějakou dobou. V tomto týdnu ale přibyla možnost využití Google účtu. Novinka přichází doslova ve správný čas, jelikož Google ukončil jednou pro vždy původní službu Hudba Play a snaží se poslední uživatele přimět k přihlášení na Youtube Music.

Screenshot 1 505x238x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud jste měli původní Spotify účet svázaný s Gmail adresou, tak vám bude Google přihlášení fungovat bez problémů v aplikaci i na webu. V opačném případě dojde k vytvoření nového účtu. Co se týče verze pro iOS, tak zjevně zde není možnost přihlášení přes Google účet.

Sice se nejedná o zásadní změnu, ale pokud se nechcete starat o separátní Spotify účet a Facebook nechcete používat, tak se jedná o dobré rozšíření.

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Služba co nefunguje s připojením VPN a maže účty i platícím zákazníkům je obyčejný shit. Stejně jako HBO GO apod. Žádný šmejd mi nebude diktovat kdy budu moct být přes VPN připojený a nebo zda budu či nebudu efektivně blokovat reklamu.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat