Apple Arcade má novou závodní hru Warp Drive

Apple Arcade má novou závodní hru Warp Drive
2020-12-01T11:30:30+02:00
• 1. 12. 2020

Zdroj: MacRumors

Apple Arcade má ve svém portfoliu desítky, možná už stovky zajímavých her. Přesto se do služby přidávají další povedené kousky. My se jedné takové novince budeme krátce věnovat, protože se budete moci teleportovat a dělat další psí kusy. 

Apple Arcade má už stovky her

Britské studio dokončilo práce na své hře Warp Drive, která teď debutovala v Apple Arcade. Předplatitelé služby si ji budou moci zahrát na iPhonu, iPadu, Macu a Apple TV. Warp Drive je zajímavou hrou proto, že si klade za cíl odlišit se tím, že umožňuje hrářům teleportovat se po trati. Tím hráči najdou různé zkratky a skryté trasy během létání nad obrovskými kaňony, jízdy vzhůru nohama a předjíždění protivníků nečekanými způsoby. 

Apple Arcade

Zdroj: MacRumors

Jedná se tedy o rychlou arkádovou hru s novým způsobem jízdy, viz odstavec výše. Během hraní vstoupíte do řady vysokorychlostních turnajů, kde si vyzkoušíte své dovednosti a kreativní „řidičské“ schopnosti. 

Vývojářské studio tvrdí, že soutěže v sérii dynamicky generovaných turnajů s náhodnými možnostmi vám při každé hře poskytnou zcela jiný zážitek. Během jízdy budete moci využívat funkcí jako DRIFT, BOOST a WARP. Hru si již nyní můžete stáhnout z App Storu.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat