reklama

Xiaomi Viomi SE: vysavač a mop v jednom za pouhých 257 EUR sponzorovaný článek

Xiaomi Viomi SE: vysavač a mop v jednom za pouhých 257 EUR [sponzorovaný článek]
2020-11-08T18:29:57+01:00
• 8. 11. 2020

Kvůli probíhající celosvětové pandemii COVID-19 jsme strávili doma více času než by bylo asi zdrávo. Udržování čistoty a úklidu v domácnosti se tak stává nezbytnou součástí. Neznamená to ale, že bychom museli vždy chodit s vysavačem v ruce. Zejména proto, že robotické vysavače jsou levnější než kdy jindy. Vynikajícím příkladem je Xiaomi Viomi SE. Je za skvělou cenu 257 EUR a zvládá rovnou dvě funkce – vysává a vytírá. 

Xiaomi Viomi SE: vysavač a mop v jednom za pouhých 257 EUR

K dostání je tento vysavač v rámci Evropy, tj. vyhnete se celním poplatkům a doprava do Česka je zdarma. Lze jej zakoupit ZDE a pro cenu 257 EUR je potřeba použít kupón VIOMISE. 

Xiaomi Viomi SE umí mokré a suché čištění. K tomu nabízí laserový navigační systém, vynikající sací výkon a mnoho dalších senzorů. Zatímco ostatní modely byly k dispozici v tmavších barvách, tento je k dispozici v bílé barvě. Na svém vrchu má také některé zlaté prvky. Na úrovni ovládacích prvků jsou v horní části dvě tlačítka. Tlačítko, které vám umožní zapnout zařízení, a další, které vysavač pošle zpět do nabíjecí stanice. Vysavač je navíc možné ovládat pomocí mobilní aplikace a hlasového ovládání.

Xiaomi Viomi SE

Zařízení tedy bylo vyrobeno pro dvě činnosti – suché a mokré čištění. Suchá nádoba pojme 300 ml objemu. Vody se do vysavače vejde 200 ml. Vysavač má k dispozici 12 různých senzorů. Máme tu senzor proti kolizím, senzor, který zabraňuje pádům, snímač odpružení a mnoho dalších. 

Xiaomi Viomi SE

Ve spodní části se nachází dvě kola, která dokážou překonat překážky do 2 cm. Sací výkon vysavače je taktéž dobrý. Má totiž sílu 2200 Pa. Hlavní kartáč pracuje v otáčkách 15 000 ot / min. Čistit dokáže v jednom kuse dvě hodiny, přičemž úplného nabití se dočkáte do tří hodin. Vysavač je možné ovládat aplikací Mi Home. Integrace je velice jednoduchá. Hned si můžete vybrat ze čtyř různých režimů. Jsou tu režimy tichý, standardní, produktivní a maximální. Pro většinu čištění je standard dostačující. Pokud však čistíte koberce, je lepší zvolit maximální režim. 

VIOMI SE Pro Vacuum Cleaner 2200Pa LDS Intelligent Electric Control 426269 1 e1604688492193 990x485x

Xiaomi Viomi SE je vynikající volbou a pokud chcete této akce využít, měli byste si pospíšit. Vánoce pomalu a jistě klepou na dveře. Vysavač stojí 257 EUR a odeslán bude přímo z českého skladu, vyhnete se tedy clu a dopravě. Lze jej zakoupit ZDE a pro cenu 257 EUR je potřeba použít kupón VIOMISE. 

Mezitím můžete využít dalších fantastických slev z akce 11.11 na Geekbuying. Více informací najdete ZDE. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim