reklama

watchOS 7.1 opravuje nepříjemný problém u odemykání Macu

watchOS 7.1 opravuje nepříjemný problém u odemykání Macu
2020-11-08T18:00:27+01:00
• 8. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple po několika týdenním testování zveřejnil finální watchOS 7.1. Ta pro některé země přináší aktivovanou funkci EKG, upozornění na vysoký hluk v dané lokalitě a další. 

watchOS 7.1 přináší drobné změny

Kromě toho společnost Apple vydala také iOS 14.2. Nicméně, instalační balíček pro Apple Watch přidává oznámení pro hlasitost zvuku ve sluchátkách, která by mohla ohrožovat váš sluch. Dále zde máme podporu pro aplikaci EKG na Apple Watch Series 4 nebo novějších v Korejské republice a Rusku. 

watchOS 7.1

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple přidal také podporu pro oznámení nepravidelného srdečního rytmu na Apple Watch Series 4 nebo novějších v Korejské republice a Rusku. Někteří uživatelé starších verzí si stěžovali na odemykání Macu, které pomocí Apple Watch nefungovalo. To bylo v nové verzi opraveno. Poslední novinkou pak je oprava problému, v jehož důsledku zůstávala obrazovka Apple Watch Series 6 při zvednutí zápěstí tmavá. 

Shrnutí hlavních změn ve watchOS 7

Hlavní novinkou je sledování spánku. Místo toho abyste své Apple Watch odložili v noci do nabíječky, si je tak ponecháte na spaní. Díky tomu získáte přesné informace o kvalitě spánku. Ty si pak můžete prohlédnout také v iPhonu. Když jdete do postele, tak se vám automaticky vypne zobrazování ciferníku. Hodinky se také automaticky naučí detekovat mytí rukou a změří vám jeho čas.

Nově dostanete širší nastavení ciferníků včetně nových vzhledů. Budete moci použít jednu aplikaci v ciferníkuu klidně vícekrát. Fitness je samozřejmě prioritou hodinek. Proto v nové verzi přidávají další sporty jako například tanec. Pokročilejší jsou také tréninky na posilování a další činnosti. Activity aplikace v iPhonu se vám pak přejmenuje na Fitness.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim