reklama

Twitter údajně pracuje na audio chatovací místnosti

Twitter údajně pracuje na audio chatovací místnosti
2020-11-20T18:00:34+01:00
• 20. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

I když dnes již existuje nepřeberné množství aplikací a platforem pro zasílání zpráv a videohovory se svými přáteli, objevují se zvěsti, že Twitter pracuje na vlastní platformě pro videohovory. Pokud jsou tedy tyto informace pravdivé, můžeme se v budoucnu těšit na vlastní audio chatovací místnosti, nebo spíš „vesmír“ [space]. Tyto místnosti by totiž podle všeho měly být nazvány Audio Space.

Twitter si pohrává s menu na sdílení

Nová platforma pro komunikaci

Uživatel MS Power hlásí, že před měsícem dokázal reverzní inženýr Alessandro Paluzzi detekovat tuto funkci zvanou Audio Space. Minulý měsíc sdílel, že nad tlačítkem pro psaní bude vidět plovoucí tlačítko. Nová ikona zvuku je velice podobná hlasovým zprávám v jiných aplikacích. Teď to ale vypadá, že Twitter provedl některá vylepšení pracovního designu funkce, jak vidíme, a doufejme, že pochopíme více, jak funguje, až bude tato funkce oficiálně vypuštěna.

twitter audio space 866x420x

zdroj: androidcommunity.com

U chatovací místnosti, kterou jste vytvořili, si také můžete můžete vybrat mezi několika možnostmi, kdo v se v ní bude nacházet. Můžete pozvat kohokoli, kdo je na Twitteru, aby se k vám připojil, nebo ji můžete omezit na lidi, které sledujete, nebo můžete dokonce pozvat jen některé konkrétní uživatele, aby s vámi chatovali.

Ano, existuje spousta alternativ pro chatování, nebo pro videohovory, ale pokud Twitter používáte častěji než jiné platformy, určitě tuto možnost oceníte. Mezitím Twitter také zvýšil svůj limit pro znaky ze 140 na 280, což je taky velice užitečné. Jsou ale určité situace, kdy je lepší danou informaci říct než napsat a právě pro tyto případy by mohlo být Audio Space.

Nicméně, prozatím se jedná o pouhé spekulace a konkrétnější informace budeme vědět, až je zveřejní sám Twitter. Pokud ale něco takového společnost chystá, mnoho uživatelů bude určitě velice potěšeno.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale rozumí si i s iPadem. Často experimentuje s různými ROM. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Twitter by udělal lépe, kdyby začal pracovat na tom, jak co nejrychleji skončit s tou odpornou a nepřijatelnou cenzurou.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim