reklama

Twitter pracuje na audio chatovací místnosti aktualizováno

Twitter pracuje na audio chatovací místnosti [aktualizováno]
2020-11-28T16:30:34+01:00
• 28. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Aktualizováno 28. 11.

O testování funkce Audio Space sociální sítě Twitter jsme vás informovali před několika dny, přičemž nebylo zcela jasné, jak bude novinka fungovat. Díky objevu Jane Manchun Wong dostáváme lepší představu. Dalo by se říci, že se jedná o audio chatovací místnost, kde budou hlavní řečníci a zřejmě kdokoliv bude moci poslouchat.

Novinka je postavena na technologii Periscope. Budete si moci vybrat, kdo bude moci mluvit. Nebudou chybět reakce a také možnost nahlášení. K dispozici bude také funkce přepisu, ale jen pro omezený počet jazyků. Jak je vidět na obrázku níže, novinka bude součástí funkce Fleet.

En63AlpUwAgqYWC 3000x2668x

Zdroj: Jane Manchun Wong

Původní článek 20. 11.

I kdyĹľ dnes jiĹľ existuje nepĹ™ebernĂ© mnoĹľstvĂ­ aplikacĂ­ a platforem pro zasĂ­lánĂ­ zpráv a videohovory se svĂ˝mi přáteli, objevujĂ­ se zvÄ›sti, Ĺľe Twitter pracuje na vlastnĂ­ platformÄ› pro videohovory. Pokud jsou tedy tyto informace pravdivĂ©, mĹŻĹľeme se v budoucnu těšit na vlastnĂ­ audio chatovacĂ­ mĂ­stnosti, nebo spíš „vesmĂ­r“ [space]. Tyto mĂ­stnosti by totiĹľ podle všeho mÄ›ly bĂ˝t nazvány Audio Space.

Twitter si pohrává s menu na sdílení

Nová platforma pro komunikaci

Uživatel MS Power hlásí, že před měsícem dokázal reverzní inženýr Alessandro Paluzzi detekovat tuto funkci zvanou Audio Space. Minulý měsíc sdílel, že nad tlačítkem pro psaní bude vidět plovoucí tlačítko. Nová ikona zvuku je velice podobná hlasovým zprávám v jiných aplikacích. Teď to ale vypadá, že Twitter provedl některá vylepšení pracovního designu funkce, jak vidíme, a doufejme, že pochopíme více, jak funguje, až bude tato funkce oficiálně vypuštěna.

twitter audio space 866x420x

zdroj: androidcommunity.com

U chatovací místnosti, kterou jste vytvořili, si také můžete můžete vybrat mezi několika možnostmi, kdo v se v ní bude nacházet. Můžete pozvat kohokoli, kdo je na Twitteru, aby se k vám připojil, nebo ji můžete omezit na lidi, které sledujete, nebo můžete dokonce pozvat jen některé konkrétní uživatele, aby s vámi chatovali.

Twitter zavádí nový typ příspěvku – audio tweet

Ano, existuje spousta alternativ pro chatování, nebo pro videohovory, ale pokud Twitter používáte častěji než jiné platformy, určitě tuto možnost oceníte. Mezitím Twitter také zvýšil svůj limit pro znaky ze 140 na 280, což je taky velice užitečné. Jsou ale určité situace, kdy je lepší danou informaci říct než napsat a právě pro tyto případy by mohlo být Audio Space.

Nicméně, prozatím se jedná o pouhé spekulace a konkrétnější informace budeme vědět, až je zveřejní sám Twitter. Pokud ale něco takového společnost chystá, mnoho uživatelů bude určitě velice potěšeno.

Zdroje: androidcommunity.com, twitter.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Twitter by udělal lépe, kdyby začal pracovat na tom, jak co nejrychleji skončit s tou odpornou a nepřijatelnou cenzurou.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim