reklama

Motorola chystá nového tahouna

Motorola chystá nového tahouna
2020-11-28T15:00:15+01:00
• 28. 11. 2020

Zdroj: Worldatlas.com

Momentálně nejvyšší model s názvem Edge+ na trůnu může v nejbližších měsících vystřídat jeho nástupce, o kterém se začíná ve velkém mluvit v kuloárech. Společnost Motorola se zmiňovaným telefonem mezi uživateli nesklidila příliš mnoho úspěchu, a tak hodlá skládat reparát, jehož výsledkem má být nové zařízení skrývající pod kódovým označením XT2125.

Velká očekávání

Kromě číselného značení je znám také druhý název Nio a připravovaná novinka by měla hlavně lákat na displej s FullHD+ rozlišením nebo 90Hz obnovovací frekvencí. Ovšem přesnou úhlopříčku čelního panelu v tuto chvíli bohužel neznáme. Nicméně ještě mu můžeme připsat dvojitou selfie kamerku, kterou složí konkrétně z 16MPx (OmniVision OV16A1Q) a 8MPx objektivu (Samsung S5K4H7).

Motorola Nio 720x340x

Zdroj: Techniknews.net

Základní hardwarová konfigurace nabídne 8GB operační paměť RAM a 128GB interní úložiště. Náročnější zákazníky uspokojí verze s 12GB pamětí RAM a 256GB úložištěm. To vše údajně bude pod taktovkou osmijádrového procesoru Snapdragon 865 od Qualcommu. Zadní část ponese tři fotoaparáty opět od OmniVision složené z 64 + 16 + 2 MPx snímače.

Výbavu podtrhne funkce dual-SIM a nejnovější verze operačního systému Android 11. K oficiálnímu představení má dojít v 1. čtvrtletí příštího roku, takže specifikace se nám jistě už brzy začnou postupně odkrývat.

Zdroje: techniknews.net, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim