reklama

Motorola chystá nového tahouna

Motorola chystá nového tahouna
2020-11-28T15:00:15+01:00
• 28. 11. 2020

Zdroj: Worldatlas.com

Momentálně nejvyšší model s názvem Edge+ na trůnu může v nejbližších měsících vystřídat jeho nástupce, o kterém se začíná ve velkém mluvit v kuloárech. Společnost Motorola se zmiňovaným telefonem mezi uživateli nesklidila příliš mnoho úspěchu, a tak hodlá skládat reparát, jehož výsledkem má být nové zařízení skrývající pod kódovým označením XT2125.

Velká očekávání

Kromě číselného značení je znám také druhý název Nio a připravovaná novinka by měla hlavně lákat na displej s FullHD+ rozlišením nebo 90Hz obnovovací frekvencí. Ovšem přesnou úhlopříčku čelního panelu v tuto chvíli bohužel neznáme. Nicméně ještě mu můžeme připsat dvojitou selfie kamerku, kterou složí konkrétně z 16MPx (OmniVision OV16A1Q) a 8MPx objektivu (Samsung S5K4H7).

Motorola Nio 720x340x

Zdroj: Techniknews.net

Základní hardwarová konfigurace nabídne 8GB operační paměť RAM a 128GB interní úložiště. Náročnější zákazníky uspokojí verze s 12GB pamětí RAM a 256GB úložištěm. To vše údajně bude pod taktovkou osmijádrového procesoru Snapdragon 865 od Qualcommu. Zadní část ponese tři fotoaparáty opět od OmniVision složené z 64 + 16 + 2 MPx snímače.

Výbavu podtrhne funkce dual-SIM a nejnovější verze operačního systému Android 11. K oficiálnímu představení má dojít v 1. čtvrtletí příštího roku, takže specifikace se nám jistě už brzy začnou postupně odkrývat.

Zdroje: techniknews.net, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim