reklama

Obchod Play nabídne porovnání aplikací

Obchod Play nabídne porovnání aplikací
2020-11-01T18:21:51+01:00
• 2. 11. 2020

Zdroj: Google, Doteomanie.cz

Už co nevidět bychom se měli dočkat grafické proměny Obchodu Play. Zatím jen malé procento uživatelů testuje novou podobu a není jasné, kdy dojde k plnému rozšíření. Zajímavější novinkou ale bude možnost P2P sdílení aplikací bez nutnosti připojení k internetu. Dnes se ukazuje další novinka, které napomůže s výběrem.

Porovnání aplikací

Obchod s aplikacemi od Googlu nabízí velké množství aplikací a her. Mnohé tituly jsou si velmi podobné a dalo by se říci, že se vykrádají, případně kopírují. Není tedy problém, aby na jednu věc bylo i několik desítek aplikací. V takovém případě musíte sledovat recenze a hodnocení, abyste se rozhodli, která aplikace je tou pravou a vhodnou pro vás.

Google nynĂ­ testuje jednu sekci, která by mohla napomoci s jednodušším vĂ˝bÄ›rem. Přímo na kartÄ› konkrĂ©tnĂ­ aplikace nebo hry najdete v budoucnu v dolnĂ­ části sekci, která bude nabĂ­zet jednoduchĂ© srovnánĂ­ s podobnĂ˝mi tituly. PorovnánĂ­ je v nÄ›kolika kategoriĂ­ch – hodnocenĂ­, používánĂ­, ovládánĂ­ a podobnÄ›. Odhadujeme, Ĺľe u rĹŻznĂ˝ch titulĹŻ se budou porovnávat jinĂ© moĹľnosti aplikacĂ­.

ezgif 4 8a6dacf6c520 224x500x

Zdroj: AndroidPolice.com

Díky této novince bude jednodušší vybrat vhodnou aplikaci. Samozřejmě je otázkou, jestli se funkce dostane z testování na malém počtu uživatelů mezi všechny. Může to trvat i několik týdnů, případně měsíců.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim