reklama

Telegram získává lepší filtry a Batman mód

Telegram získává lepší filtry a Batman mód
2020-10-01T21:53:54+02:00
• 2. 10. 2020

Zdroj: Telegram

Nedávno jsme se dočkali u komunikační platformy Telegram video hovorů. Nyní zde máme další aktualizaci, která je sice drobnějšího charakteru, ale obsahuje poměrně zajímavé funkce. Myslelo se také i na lepší anonymitu.

Telegram a novinky

Začneme funkcí, která je designovaná pro udržení anonymity v rámci skupin. Administrátor bude moci aktivovat speciální anonymní režim pro svou osobu. Telegram ji nazývá pracovně Batman mód a cílem je skrýt označení administrátora, respektive jeho totožnosti. Jeho příspěvky ve skupině budou uvedeny se jménem skupiny jako takové a v seznamu lidí také nebude uvedeno jeho jméno, ale jen název skupiny.

Telegram Anonymous group admins 1024x522 1024x522x

Zdroj: Telegram

Další novinka se týká vyhledávání, kde nyní budou dostupné záložky pro jednotlivé typy výsledků. Nabízí se například jednotlivé konverzace, mediální soubory, hudba a další. Bonusem navíc je také možnost do vyhledávacího pole zadat například měsíc, rok i den, aby došlo k lepšímu filtrování výsledků.

Telegram Serach Filters 1019x898x

Zdroj: Telegram

V samotných kanálech jsme se pak dočkali novinky, která rozšiřuje diskuzi u jednotlivých příspěvků do samostatnější části aplikace. Díky tomu se uživatel rychleji zorientuje a také se udrží pořádek v samotné skupině.

Screenshot 162 354x633x

Zdroj: Telegram

Zdroje: telegram.org, fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim