reklama

Samsung si pohrává s designem Galaxy Z Fold 2

Samsung si pohrává s designem Galaxy Z Fold 2
2020-10-15T15:00:43+02:00
• 15. 10. 2020

Zdroj: letsgodigital.org

Samsung poněkud spěchal s uvedením prvního smartphonu s ohebným displejem. To nakonec vyústilo pozastavení prodeje a nutné změny v konstrukci. I tak se mobil setkal se značnou kritikou vnitřního výřezu v displeji a použitím malého panelu na přední straně. Druhá generace Galaxy Z Fold 2 následně vyřešila tyto nedostatky. Dá se očekávat, že další generace nabídne novější technologie a případně některé změny, ale možná se dočkáme změny u samotného kloubu.

Samsung Galaxy Fold – test budoucnosti [recenze]

Galaxy Z Fold 3?

Spekuluje se, že se Samsung pokusí ukrýt selfie foťáky pod displej. V případě menšího panelu se bude jednat o jednodušší postup než u ohebného displeje. Díky patentové přihlášce se ale dozvídáme, s čím si společnost pohrává a co bychom mohli očekávat u jedné z dalších generací, možná rovnou u Galaxy Z Fold 3.

Patent popisuje využití kloubu jako dalšího místa pro informování uživatele o notifikacích. Nečekejte, že by Samsung rovnou vložil do tohoto místa další, tedy třetí displej. Dle návrhu by se zde měl nacházet pruh obsahující LED světýlka pokrývající celé barevné spektrum.

samsung galaxy z fold licht indicator 770x888 770x888x

Zdroj: letsgodigital.org

Pomocí tohoto světelného pruhu by měl mobil informovat o notifikacích a také dalších událostech. Otázkou je, na co by to bylo dobré, když lze jednoduše aktivovat Always On Display funkci na menším panelu, která umí zobrazit potřebné informace.

Možná se ve výsledku opravdu dočkáme třetího displeje, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. Skoro by se dalo říci, že Samsung hledá nějakou možnost, jak udělat mobil zajímavější a vybavit ho dalšími funkcemi, aby více zaujal a obhájil svou cenu.

samsung opvouwbare telefoons 1440x930x

Zdroj: letsgodigital.org

Zdroj: nl.letsgodigital.org

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat