reklama

Spotify nabĂ­dne offline poslech i pro neplatĂ­cĂ­, ale jen omezenÄ›

Spotify nabĂ­dne offline poslech i pro neplatĂ­cĂ­, ale jen omezenÄ›
2020-09-09T19:20:59+01:00
• 10. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify je číslem jedna v oblasti streamovacích hudebních služeb, ale není to zadarmo. Společnost se musí snažit a nezapsat na vavřínech. Pro většinu takových služeb je důležité, aby se jim podařilo přesvědčit neplatící uživatele, aby přešli na placenou variantu, která zpravidla nabízí lepší možnosti a funkce. V dohledné době se asi dočkáme zajímavých funkcí, které napomohou v konverzi.

Spotify představilo nový Daily Sports playlist

Offline i pro neplatĂ­cĂ­?

Jedna z hlavních funkcí placené verze je také možnost si stáhnout písničky do zařízení pro poslech bez nutnosti připojení k internetu. Jane Manchun Wong (@wongmjane) zkoumala zdrojový kód aplikace pro Android a podařilo se jí objevit, že Spotify pracuje na možnosti vyzkoušení této funkce pro neplatící uživatele.

EhLhUUnUMAAf9Dh 1 1080x1080x

Zdroj: Jane Manchun Wong (@wongmjane)

Každý den dostanou majitelé účtů zdarma možnost si stáhnout 30 minut písniček pro poslech bez připojení k internetu. Neomezená verze samozřejmě zůstane jen pro platící. Otázkou je, jestli se bude jednat o standardní funkci, nebo bude omezena na určitou dobu pro otestování.

EhLUUabVgAAGogb 1080x1019x

Zdroj: Jane Manchun Wong (@wongmjane)

Jane se podařilo objevit i další chystané novinky v aplikaci. Například bude možné u seznamů skladeb aktivovat možnost automatického obnovení, takže se může měnit obsah. Díky tomu budete mít k dispozici novější písničky bez nutnosti jakékoliv manipulace. Kromě toho se dočkáme také přepracovaného prostředí pro režim Car Mode.

EhLZPdEVkAEj Rf 1080x2218x EhLXFHYUYAEfsCw 1080x2063x

Zdroj: Jane Manchun Wong (@wongmjane)

Zdroje: twitter.com, twitter.com, twitter.com, xda-developers.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim