reklama

Spotify představilo nový Daily Sports playlist

Spotify představilo nový Daily Sports playlist
2020-08-24T20:06:15+01:00
• 25. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Spotify oficiálně představila playlist Daily Sports na území USA. Ten je k dispozici jak prémiovým, tak i neplatícím uživatelům. Playlist by se měl v následujících týdnech rozšířit na další trhy, včetně těch evropských. 

Spotify spustilo novĂ˝ seznam skladeb

Jedná se o nový denní seznam skladeb, který kromě sportovních podcastů bude obsahovat skladby od vašich interních interpretů a žánrů. Daily Sports se tedy zařazuje mezi desítky dalších podobně založených playlistů, které poslouchají miliony uživatelů po celém světě. A nutno podotknout, že právě skvěle navržený algoritmus, který uživateli nabídne co opravdu chce, je důvod, proč je Spotify tak populární. 

Spotify Spotify

Zdroj: AndroidPolice

Prozatím se v novém seznamu nachází epizody od ESPN Daily, tedy samozřejmě kromě samotných skladeb. K dispozici je také dvouhodinová talk show The Bill Simons Podcast. Třetí a poslední show v seznamu skladeb je pak Skip and Shannon: Undisputed. Je jasné, že nabídka obsahu v rámci Daily Sports se bude lišit v závislosti trhu. Lze tedy očekávat, že třeba u nás bude místo ESPN Daily podcast od ČT Sport a podobně .

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim