reklama

Mobvoi představilo TicPods 2 Pro+, změn je minimum

Mobvoi představilo TicPods 2 Pro+, změn je minimum
2020-09-07T19:30:23+02:00
• 7. 9. 2020

Zdroj: Mobvoi

Společnost Mobvoi se drží na trhu s příslušenstvím nějakou dobu, přičemž nejvíce slávy nabrala během svých crowdfundingových kampaní. Nyní sice nějaké stále provozuje, ale dost produktů se dočká běžného představení a dostupnosti. Na začátku tohoto roku došlo na představení sluchátek TicPods 2 a TicPods 2 Pro. Nyní jsme se dočkali TicPods 2 Pro+.

TicPods 2 Pro+

Není neobvyklé, když společnosti vydají produkt v nové vylepšené verzi. Zpravidla se dočkáme mnoha drobných změn nebo minimálně jedné zásadní. Bohužel to není tento případ. Nejviditelnější změna u novách sluchátek souvisí s nabíjecí krabičkou. Nabízí pozměněný a výraznější design horní strany, přičemž došlo na vylepšení kloubu – je tužší.

TicPods ANC jsou nová sluchátka s aktivní potlačením hluku

Co se týče samotných sluchátek, tak jejich specifikace jsou identické s již představeným modelem. Jediný výraznější rozdíl je použití novější Qualcomm technologie pro nezávislé připojení k mobilnímu telefonu. Díky tomu se vylepšila synchronizace, může být upravena prodleva, změna rolí a podobně. Společnost uvádí, že díky tomu se může vylepšit používání baterií, aby jedno sluchátko nebylo dominantní celou dobu a nevyčerpávalo jen svou baterii.

ticpods2pro plus sku white6 510x684x ticpods2pro plus sku navy6 498x684x

Zdroj: Mobvoi

K dispozici jsou také hlasové povely, kdy není nutné vyslovovat klíčové slovo pro aktivaci. Bohužel to jsou všechny novinky, které se nabízejí u modelu TicPods 2 Pro+. Samotná cena zůstává identická s modelem TicPods 2 Pro, tedy 139,99 dolarů. V Evropě přijdou na 139,99 eur (cca 3 700 Kč).

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat